Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi válaszolnál a szomszédodnak...

Mi válaszolnál a szomszédodnak, aki ilyen "okosakat" kérdez?

Figyelt kérdés
Kiskutyám van jelenleg, mivel a másik kutyám meghalt tavasszal. Mikor először meglátott vele a szomszéd, azt kérdezte, hogy miért cseréltük le a kutyát? Meg ilyeneket kérdez, hogy mindennap kell sétáltatni? (mert látja hogy mindig megyek vele)
2022. okt. 7. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha nagyon unod akkor pont így kell reagálni:


[link]

2022. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
1. Visszakérdeznék, hogy miért ne lehetne másik kutyám? 2. Azért sétáltatom, mert nem (csak) kertidísznek vettem, hanem foglalkozni/mozogni is szeretnék vele
2022. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A miért cseréltük le a kutyát kérdésénél meg sem tudtam szólalni. Ilyet kérdez épeszű ember? Mert szerintem nem. Egy kutyát nem szoktak lecserélni, nem egy zokni. Az utolsó lélegzetvételéig mellette voltam és majd beleőrültem, hogy elment. erre azt kérdezi, miért cseréltem le?
2022. okt. 7. 17:21
 4/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, szuper vagy! Ezt kéne tényleg. :D
2022. okt. 7. 17:23
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván kutyátlan kérdéseket teszfel mert kutyátlan,ezért ne utáld már.

Válaszolj neki szépen és kész.

2022. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én meg gyerektelen vagyok, mégsem kérdezem meg tőle, hogy az unokájának minden nap kell-e adni enni.
2022. okt. 7. 17:26
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

3. "A miért cseréltük le a kutyát kérdésénél meg sem tudtam szólalni. Ilyet kérdez épeszű ember?"


Mondjuk itt alapvetően a kérdés van rosszul feltéve , Hiszen valóban vannak olyanok akik pont azért nem vesznek magukhoz új kutyát, mert családtag, nem pedig egy bútordarab amit cserélgetni lehet

2022. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szó szerint így kérdezte, miért cseréltük le a kutyát. És úgy értette, hogy a másik kutyát elpateroltuk valahova, és hoztunk helyette egy újat.
2022. okt. 7. 17:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem tudta hogy a "régi" már nagyon öreg/beteg volt?
2022. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem volt sem beteg sem nagyon öreg, 9 éves volt és egy teljesen váratlan tragédia vitte el 2 hét alatt. De nem ez a lényeg. Egyébként mindennap látta azt a kutyát is, meg engem is ahogy viszem sétálni, utána meg hónapokig nem volt itt kutya. Most ez olyan, hogy neki meghalna az egyik unokája, aki gyakran itt van nála, születne egy másik, meglátnám vele, és megkérdezném, hogy miért cserélte le. Ilyet csak egy beteg elméjű ember kérdez.
2022. okt. 7. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!