Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy ez az élet rendje...

Tudom hogy ez az élet rendje de mégiscsak olyanok az állatok mint mi vagyunk. Nekünk hogy esne az ha leölnének minket hogy 1-2 személy jóllakjon! Pl a nyulak is olyan kis cukik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
ha nem lennének állatok, egymást ennénk
2010. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem érint, pont emiatt lettem vega.
2010. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ésha tudod akkor mért vagy hülye?! Lázdj a szőrmebunda ellen, vagy az élelmiszeribarban zajló kínzások ellen, de az ellen, hogy az ember, mint mindenevő húst eszik... Tényleg minősít ez a kérdés...
2010. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg emberiség van,húst fogunk enni,ez ellen senki nem tud semmit tenni.

Azért viszont igen,hogy a fogyasztásra szánt állatokat humánus körülmények közt neveljék fel és öljék le.

2010. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dejo, akkor holnaptol csak nemcuki allatokat eszek...
2010. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Védjétek a növényeket! Vessünk véget a véget nem érő gyümölcs -és zöldségholokausztnak! Fényevést mindenkinek!
2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
én is vega vagyok elfogadok mindent!de ne csak a nyuszikat sajnld hanem az összes állatot!!!
2010. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi erővel azt is nézhetnéd, hogy mikor megeszel egy paradicsomot, akkor az összes mag meghal. És egy paradicsomtól még csak jól se laksz, mégis, hány élet?
2010. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a húsevőt vegánságra neveli, szerintem nem fog menni, de cserébe kipusztítasz egy egyedet.
2021. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!