Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe? SOS!

Mit tennétek a helyembe? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam kutyát a menhelyről.A nevelő apám nagyon dühös az a fa*sz mart már volt egy kutyánk aki meghalt és aztmondta hogy az én hibámból.Meg hogy én mekkora nulla gyerek vagyok.Üvöltözött tegnap.Anyu meg én ugydöntöttünk megtartjuk. Mindjárt hazajön munkából a nevlő apám félek megüti valamelyikőnket vagy kidobja a kutyát.Mit tegyek SOS!!!!!
2010. okt. 1. 16:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap aztmondta hogy mire ma hazajön a kutya tünjön el
2010. okt. 1. 17:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt jól átbeszéltétek mielőtt elhoztad a kutyust.


Nevelőapád egy brutális idióta lehet, de te sem vagy normális, hogy szüleid megkérdezése nélkül döntesz ilyenben.

A végén így is, úgy is a kutya szívja meg.

Fogjátok már fel végre: ÉLŐLÉNY, NEM JÁTÉKSZER!

2010. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Anyával már rég eldöntöttük.Azt gondoltuk nem lessz ekkora barom az a fa*sz
2010. okt. 1. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
sajnálom,de nem tudok segíteni. a ti épségetek mindenképp fontosabb,mint a kutya. hamárs nem,vigyétek ki a kertbe,vagy szomszédba,vagy ilyesmi
2010. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát vigyétek biztonságos helyre.Mellesleg,ha a nevelőapád ilyen gyökér,akkor az anyukád minek van vele????
2010. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért mrt még anno anyu ráiratta a lakás felét és ha most eladnánk a lakást akkor a feléből nem tudnánk venni másikat....:SPedig már anyu is gondolkodott hogy elmegy tőle.
2010. okt. 1. 17:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,anyukádnak ugyanannyi joga van bármit csinálni abban a lakásban,mint annak a gyökérnek.Ha anyukáddal szeretitek a kutyát,akkor álljon a sarkára és a kutya maradjon.Viszont,ha a kutya testi épsége veszélyben van,akkor azonnal keresni kell neki egy megfelelő helyet.
2010. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

csak azt irom mint a többiek 1.ti 2.kutya de vigyétek jó helyre addigis nehogy olyat tegyen amit a kutya ti sőt ő maga is megbánjon pl.:bántsa kutyát....

na de van vmi ujság?

2010. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megjött.De szerencsére nem csapott nagy patáriát mert vendégek jöttek.De még így is mindenki előtt leégette szegény anyát.Aztmondta hogy holnap reggel takarodjon el a kutya vagy kirakja az utcára.Na most mit tegyek?Hova vigyem reggel?
2010. okt. 1. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:
17:52 vok sztem nagyiékhoz vagy szomszédhoz baráthoz (édes)apához vagy vissza a menhelyre
2010. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!