Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire eredetiek az internet...

Mennyire eredetiek az interneten rendelhető foszíliák?

Figyelt kérdés
Meglepődtem hogy már 30-40 euróért is lehet kapni megalodon fogat,vagy más foszíliákat.

#Foszília
2022. dec. 27. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Na igen, engem is ez tart vissza.
2022. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A világon rengeteg fosszília van, de ennek apró töredéke van olyan állapotban, hogy az a tudomány számára bármit is jelentsen, a jobb darabokra pedig nyilván lecsapnak a múzeumok magasabb áron. Amit olcsón veszel azok a tömegdolgok...
2022. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tömegdolog mivel sok van belőle, de attól még eredeti?
2022. dec. 27. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Persze.


Én is rendeltem egy nagyon nagy márkás cipőt az onokámnam. Eredeti Nicke. Így van rá rajzolva. Nem volt olcsó, a nyugdíjam fele elment rá. De bármit az én kis onokámnak.


Azóta annyira félti, hogy még egyszer se hordta.



Remélem érted a célzást. 🙂

2022. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ milyen foszília, rengeteg van belőlük, akár te magad is tudsz gyűjteni ha elmész olyan helyre, még magyarországon is van.
2022. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eredetiek. Megalodon fogból rengeteg van. De te is tudsz gyűjteni ilyesmiket. Én pl. Gántra szoktam járni, mert az van közel, de van több lelőhely is az országban.
2022. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os és ez hogy néz ki? mármint amikor magadnak gyűjtesz.

Odamész és random helyen elkezdesz keresni?

2022. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem random helyen, hanem ahol lehet találni ilyeneket. Írtam hogy én pl. Gánton szoktam gyűjteni. Nem random hely, egy tenger volt ott régen.

A neten utána tudsz nézni, hogy merrefelé vannak még lelőhelyek az országban.

2022. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as félreértettél. Gánt elég nagy terület, és biztosan magántulajdonban vannak a földek. Ezért kérdeztem, hogy is néz ez ki, de látom nem szeretnéd megosztani velem....
2022. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Nem értem, hogy mit nem értesz... Gántot egy példának hoztam fel, hogy oda szoktam járni, mert az van közel. Feltételeztem rólad, hogy van annyi eszed, hogy utánanézel, a te környékeden merre vannak lelőhelyek (mivel én nem tudom, hol laksz, így nem tudom, hogy ott merrefelé keresgélhetnél, meg nem is hiszem, hogy nekem kellene utánanéznem). Úgy emlékszem, van még ilyen pl. Eger környékén, talán Veszprémnél is valahol... Arról azért tájékozódj előtte, hogy védett e terület!

Azt is feltételeztem, hogy nem mondjuk egy magántulajdonban lévő földre mész, vagy hogy nem egy pláza közepén állsz neki fosszíliákat keresni, de úgy látom, túlbecsültem az agyi képességeidet. :D Mint az előző válaszomban is írtam, csak azt tudom tanácsolni megint. Nézz utána, hogy a környékeden hol vannak lelőhelyek. Én nem fogom megtenni helyetted, ne haragudj!

2022. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!