Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet-e baja a sündisznónak,...

Lehet-e baja a sündisznónak, ha kutyatápot evett?

Figyelt kérdés

Sajnos egyáltalán nem értek a sünökhöz (SÜN!).


(Sztori: száraztáppal adtam a két kölyök ónémetjuhászomnak a kertben. 10 perccel később levittem a szemetet, ám a vakarékjaim valamit szimatoltak, vakogtak, ám nem nyammogtak a kaján. Odamentem, s látom, ott a sündisznó, az eszik :o)).


2010. okt. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz,nálunk is rájártak a kutya és a macskakajára is..
2010. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baja nem lesz. Én azt olvastam hogy a talált sünit kutya (vagy macska? már nem emlékszem pontosan) konzervvel lehet etetni.
2010. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is teleltettünk sünt (Eltört s lába)

És végig kutyatáppal etettük őt és még jobb is mert több fehérje .... van benne

2010. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyatáp, giliszták, rovarok jó neki, meg tojás (tojáshéj kalciumnak), azt is megeszi, tejet, vizet megissza.
2010. okt. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
főtt csirke, csirke csont kicsit összetörve az meg jól tisztítja a fogát. A csigák is, a csigaházat is el ropogtatja az is tisztítja a fogát.
2010. okt. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%

semmi baja sem lessz

:)

ne félj.a sündisznóknak valamikor még jót is tesz

2010. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz, ha lehet adj neki olyan tápot amiben sok a hús, de kevés a zsír!A sün rovarevő, tehát sok fehérjét fogyaszt.
2014. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!