Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » MI a teendő? Ha a kutyánk...

MI a teendő? Ha a kutyánk megtépázza a szomszéd macskáját a saját udvarunkon?

Figyelt kérdés

A szomszéd elakarja vitetni a kutyát, mert a macsek elpusztult.De be van oltva, a gyerekeket nem bántja, sőt...

Nem szívlelem a macskákat, igaz, de sajnálom én is a cirmost, viszont a kutya -macska viszony, no meg a terület védés is......Vagy hogy van ez?Segítsetek légyszi, mert megőrülök ettől a helyzettől.Érdekes, mindig csak erre az 1 macskára fújt, a többi még ehetett is a tálából és tessék!

Elvitetheti és egyáltalán tilos szabadon tartanom a kutyát csak mert neki macskája van?


2010. okt. 5. 00:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a kérdést nem dobta ki.
2010. okt. 5. 00:17
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem vitetheti el, miért vinnék el?
2010. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
A mi kutyánk a szomszéd macskáját este sötétedéskor megfolytotta. Mint kiderült egy nagy fekete kandur üldözte a kiscicát, az meg pont a kutya szájába landolt. Semmit nem tudtam tenni ellene. A kutya kettétörte a gerincét és kész volt a cica. Nem volt belőle harag. A kutya az kutya, és minden kutya utálja a macskát,legalábbis a többsége. A kapunkra ki van írva a kutya harap, tehát én körültekintő voltam mindenképpen, de nehogy már a más macskája miatt még éberen őrködjem a kutya mellett, hogy azt meg ne ropogtassa.
2010. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Úgylátszik itt az emberek még az őskorban vannak, vagy legalábbis a parasztok között. Még hogy minden kutya utálja a macskát! Ugyan kérem ez a korszak már rég elmúlt! De könnyebb ezt mondani mint foglalkozni a kutyával. A macskát meg majd megtanítjuk olvasni hogy nem menjen oda ahol tábla van... És ha pl egy védett állatot kap el a kertben (kicsi az esélyt de azért van), akkor az is így járt miért nem tud táblát olvasni?
2010. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
K vitamin etetese a kutyaval, es remenykedni, hogy a szomszednak nem jut eszebe a fagyallo...
2010. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor lennél bajban ha a kutyád kiszökött volna. Mivel a te kertedben történt semmilyen következménye nem lesz, megnyugodhatsz, nem sok jogszabályt és törvényt ismerek de ezt igen :)
2010. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
00.45!Ha nem foglalkoznék a kutyával, akkor kiengedném, hogy az utca összes macskáját jól harapdálja meg. A kutyának az a dolga hogy védje a házat,az ilyen beszólónak meg az, hogy fogja be a pofáját.
2010. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

1.05

.....az a dolga, h védje a házat a gonosz macskák elől, akik téged különben folyton letámadnának.Hát ezek a macskák tényleg durvák, tudom, még jó, h neked van kutyád, nekem nincs, félek is :/

2010. okt. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
szerintem, ideje lenne szakemberhez vinni a kutyát, mindkettőtökre ráfér jó néhány kurzus egy kutyasuliban
2010. okt. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!