Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A béka és a patkány megfér...

A béka és a patkány megfér egymás mellett egy lyukban?

Figyelt kérdés
S.O.S. válaszokat várok,mert van egy lyuk a fürdőszoba falán és benne egy béka,de az ürülék amit találtam a füriben olyan mint a patkányé.Szerintem túl nagy ahhoz,hogy a békáé legyen,de nem hiszem,hogy a béka beköltözik egy használt patkánylyukba.
2010. okt. 5. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Csak úgy férnek meg, ha van köztük egy antilop is.
2010. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
A házatok higiéniai szempontból nagyon ott van...
2010. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Fürdőszobába patkánylyuk, amiben egy béka lakik? Te jó ég, néha azért takarítsatok is...
2010. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy a kaki nem a békáé? A felnőtt béka kakija 1cm hosszúkás. A béka lepisálja a patkányt mert megijed tőle nem hiszem hogy megmaradnának együtt.Ki kell költöztetni békucit az udvarra,majd beássa magát.
2010. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Lassan kiírhatjátok a házatokra, hogy állatkert.
2010. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Lassan kiírhatjátok a házatokra, hogy állatkert."


Szimbiózisban élünk kérem! Én pld eltűröm a lakásban a pókicákat, ők meg írtják a szúnyogokat legyeket.

2010. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12:51 - akkor csak én vagyok ilyen maradi, hogy minden állatot leölök, ami a házba bejön :)
2010. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ökrök!!!Itt az ősz és az állatok bejönnek a meleg házba!Ami nem azt jelenti,hogy megesz minket a retek!!!Ha nem érdekelne,hogy mi "lakik" rajtunk kívül a házban nyilván nem érdeklődök.Nem?Azért volt fontos a válasz,hogy tudjam mit irtsak.Mert a patkánylyukat nem elég összetört üveges,jó cementes malterral bekenni,hanem az állatot irtani is kell.Amúgy meg 2 béka volt!Mert nálunk olyan kosz és büdös van,hogy a nyitott ajtónál,(itt halkan megjegyezném,hogy szellőztetés közben)bejöttek a békák.Hogy miért nem vettem észre?Csak azért mert ki a fa..om szedi ki a fürdőkádat a helyéről,hogy kitakarítson mögötte?De mi kiszedtük,mert olyan retkesek vagyunk,hogy nem akartuk,hogy a békák valami dögvészt elkapjanak!!!
2010. okt. 25. 14:18
 9/11 anonim válasza:
Ha a mi házunkban lenne a patkány, tuti, hogy irtanám. A békák nagyon cukik. A patkány viszont nem a szúnyogokat és egyéb rovarokat eszik, hanem a te ennivalódat. Nekem nem kérdés, hogy melyiket írtanám. De ha a patkányt írtod, a vegyszer valószínüleg a békákat is kinyírja. A békáknak kertben jò, a patkány meg elmehet.
2013. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úristen, mennyi tudatlan ember van, az eszem megáll!

Ezek valami burokban élnek? De minimum városi lakásban, és nem házban...

Aki házban él, tudhatja, hogy ahogy a hideg jön, az állatok is húzódnak meleg vackot keresni. A legmodernebb és agyontakarított házakba is bemennek! Egy régi építésű házba, ahol mondjuk vályog a fal, oda meg méginkább! És akárhogy takaraítanak is, és gipszeik be a lyukakat, az újabb egér vagy patkány talál magának új helyet, ahol fúrhat, és kifúr máshol, hiába fogták meg az előzőt!

Nem könnyű ellenük, és nem lehet végérvényesen elriasztani őket. Elég annyi is, hogy a szomszédban, vagy az utcában valaki állatokat tart. Ott sok a takarmány, az vonzza a rágcsálókat. Viszont köztudott, hogy az állat egy helyen eszik, más helyen meg alszik... Zabál a disznókat tartó Pista bánál, aztán megy a te házadba aludni! meg persze nálad is megesz még amit talál...


De ne legyetek megnyugodva pestiek se! A vécéből is előbukkanhat patkány, és jajj nektek! Na és az egerek is tudnak lépcsőt mászni! Nemrég egy ismerősöm a 4. emeleti (tiszta) belvárosi lakásában volt egér...

2013. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!