Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért kell "vicces" videókban...

Miért kell "vicces" videókban piszkálni az állatokat, főleg macskákat? Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Először is bocs, ha ez már felmerült. Gyakran találkozom olyan videókkal, amikben állatokat, főleg macskákat nem hagynak békén (pl. zavarják alvás közben), vagy ijesztenek meg, hogy nevessünk rajta, és ezek alatt rengeteg pozitív like szokott lenni. Esetleg én veszem ezt túl komolyan?
2023. febr. 18. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Ez engem is zavar
Felesleges ezen rágódni
42 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Gyűlölöm, azzal kellene ezt csinálni amelyik ezt műveli az állatával. Jogosan vagy felháborodva, egyetlen lájkért sem hoznám rá az állataimra a frászt vagy játszanám el a bizalmukat, meg amúgy sem. Nem tudom viccesnek tartani ezeket a videókat, csak szánalmasnak.
2023. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, elég sok gáz állatszekálós videó van, amik abszolút nem viccesek.Van, ami egyenesen állatkínzás kategória.
2023. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%

hát ha ez számít a macskánk engem minden nap zavar álmomban.. a "kis köcsög" (és ezt most jó értelemben mondom..) hajnali 4kor úgy dorombol nekem állandóan, mint egy daráló miközben a fejemet ragasztják.. vagy nyervog.. jó hát szeretem, ez megmenti.. de azért ezt így 8 éve tűröm neki..


jó, tény hogy nem veszi videóra, hogy röhögjön rajta a többi macskával, de ugye akkor ezen is joggal lehetek felháborodva?

2023. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
Nagyot lehet röhögni azon hogy oda rakják a pirító mellé a macskát aki szivbajt kapva elugrik a konyha másik felébe meg addig hajtani a macskat amig le nem ugrik kínjában a második emeletrol de tényleg. Joggal lehetünk felháborodva?
2023. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Sok a hülye ember. Tacskós facebook csoportban meg azt kell nézni, hogy ki hogyan öltözteti be udvari bolondnak a kutyáját, meg milyen viccesen tépi szét a plüsst (jó, hogy nem akad a torkán...).
2023. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek közönségesek. Jobban számít néhány percnyi hírnév, vagy a debil haveroktól való vállveregetés, mint az állatának a testi vagy mentális egészsége.
2023. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%

Mert sok a hülye ember, aki nem törődik normálisan az állatával. Kíváncsi vagyok, mit szólnának, ha őket piszkálnák így.


"Esetleg én veszem ezt túl komolyan?"

Mondjuk az is tény, hogy egyre több kötekedő kommentet látok az olyan állatos videók alatt is, amikkel semmi gond sincs, ahol semmilyen szinten sem bántották, zavarták az állatot.

2023. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

#3:

Csak tudnám, hogy akkor minek tartasz macskát, ha ez a véleményed róla, te nagyon hülye kétlábú.

2023. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

#4:

A te kezedet kéne a pirítóba belerakni, aztán felvenni és röhögni rajta, ahogy üvöltözöl.

2023. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
#9 aztán te is tudod értelmezni az írásmódot. Látom nem süt eléggé az irónia, majd legközelebb kiirom nagy betűkkel. IRONIA. Egyenként én vagyok az egyes is és az előttem lévő miatt írtam így. Hogy joggal lehetünk felhanorodva mert ezek nem egyszerű esetek hogy felvesszuk és nevetve korbemutogatjuk
2023. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!