Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lehetett?

Milyen állat lehetett?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom, a Népliget környékén. Pár perce kinyitottam az ablakot és azt vettem észre hogy egy macska méretű de elég hosszú farokkal rendelkező állat suhan át néhány autó alatt majd beugrik egy fásabb területre. Nagyon gyors volt, mi lehetett?

2023. febr. 26. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nyest vagy menyét.
2023. febr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nyest.
2023. febr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Menyest
2023. febr. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
63%
Chupacabra volt amúgy. Marszupilami
2023. febr. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetlenegyszer láttam, a Palotanegyedben. 5 percen belül láttam járőröket, megkérdeztem. Mondták, hogy nyest, és hogy őshonos Budapesten... :-O
2023. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyest. Múltkor követett hajnalban,mikor mentem a buszhoz. Egyik parkoló autó alól a másik alá szaladt,de haladt velem egy ideig.

Nagyon cuki pofija van,de kis kártékony. Persze megfogja az egeret stb, de szétrág sokmindent,pl vezetékeket az autóban.

2023. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nyest. Nagyon jól adaptálódtak a városi léthez, elkapják a galambokat, madarakat, dézsmálják a tojásokat, vagy éppen az itt-ott felbukkanó rágcsálókat. "Mellékhatásként" megrágják a műanyag kábeleket, rövidzárlatokat, műszaki hibákat okozva és a tetőszerkezetek héjalásából kiszedik a szigetelést, éjszaka rajcsúrozással zavarják a pihenni vágyókat.

Szóval több gazdasági kárt csinál mint hasznot.

2023. febr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!