Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatfajok vannak,...

Milyen állatfajok vannak, melyek egyszerre rendelkeznek kártékony és jótékony hatással?

Figyelt kérdés
Az első tetoválásomnak egy olyan állatot szeretnék, mint amilyen például sok lepkefaj. Habár nektárt fogyasztanak, sokszor ürüléken élnek. Ez azt szimbolizálja, hogy a negatív dolgok is előre visznek az életben, mint lecke. Viszont nem akarok magamra lepkét, mert minden harmadik tetovált embernek van valamilyen formában. Szeretnék egy olyat, ami azt jelentheti számomra, hogy elfogadom a negatív oldalam és a hiányosságaim is, és képes vagyok szeretni magam - erre szeretnék egy állatot, ami szintén kétoldalú.
2023. márc. 29. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vakond
2023. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag minden állat legalább annyira hasznos, mint amennyire káros.
2023. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Macska
2023. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakorlatilag minden állatra igaz.

De a hasznosság meg megint más kérdés, mint az, hogy számodra a lepkékben "negatív" az ürülékfogyasztás. A lepkék számára ez nem negatív.

Az unszimpatikus vonás nem egyenlő azzal, hogy valami káros.

Kicsit nekem kusza az elképzelésed. Ennél szerintem több konkrétumot kéne kitalálni (vagy ennyi leírásból egy jó tetkósra bízni az ötletet).

2023. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igaz, amit írtál, hogy kevés infó. Évek óta tudom, hogy milyen jelentést akarok, csak azt nem, hogy mi ábrázolja ezt a jelentést. A lepkét leginkább úgy értem, hogy Koreában mint név, létezik a lepke. Azért adják, hogy méz édes élete legyen. De sokan nem tudják, hogy a lepke nem csak nektárt fogyaszt, hanem ürüléket is, ilyen tekintetben meg erősebb a jelentése: amit az élet elé dob, azt hasznosítja és túlél.
2023. márc. 29. 18:29
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

#5 Akkor rajzoltass magadra egy citromot meg egy pohár limonádét.

Az szimbolizálja ezt a bigyót, amit mondasz, meg azt a kiváló tanácsot is, hogy ha az élet limonádéval dob meg, akkor csinálj belőle citromot, az élet meg csak bámul majd, hogy miaf*sz.

2023. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Ui.: Milyen egyedi és személyes és jelentőségteljes az a tetkó, amire mások adják a tanácsot, főleg itt. :D :D :D
2023. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hód
2023. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát, álltokhoz nem értek ilyen részletesen, gondoltam valaki 😅
2023. márc. 29. 18:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az összes. Bár a legtöbb állatot az ember szempontjából ítéljük meg. A természetben mindennek helye van, minden hasznos.
2023. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!