Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy gyönyörű,...

Mit tegyek? Van egy gyönyörű, lovam, de sajnos megbetegedett, a patájával vannak gondok, nem is biztos, hogy meg lehet menteni a lábát, ha igen, akkor az nagyon költséges.

Figyelt kérdés
Anyagilag viszont nem állok olyan jól, hogy kb. egy 200-300 ezer ft.-os kezelést tudjak a lovamnak biztosítani, az ugymond vágóba pedig nem fogom odaadni, mert a szívemhez nőtt.
2010. okt. 10. 12:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Hmmmm,lókolbász!
2010. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem fogják feltölteni!
2010. okt. 10. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy lovat csak úgy lehet vállalni, hogyha tisztában vagy a költségeivel. Sok lónak lesz a patájával gond, időnként azt is reszelni kell, vagy ha elfertőződik vmitől, akkor takarítani, netán ha nagyobb a baj, akkor fizetni az orvosnak. Egy kutya kezelése is borsos lehet, nemhogy egy lóé. Oda kellett volna adnod vkinek, aki lovakkal foglalkozik, mivel gondolom tudtad hogy mivel jár egy ilyen állat.
2010. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de remélem nem patarák, mert abban meghal...:S(tapasztalat9

elősször is, vizsgáltasd meg a dokival, kérj tőle tanácsot, hogyan lehetne meggyógyítani...

hány éves a paci?

2010. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vegyél fel hitelt.

Adj el valamit.

Próbálj részletfizetést kérni állatdokitól.

2010. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már kezelte egyszer a doki,az a baja, mint Overdosnak, patairha-gyulladás, és meggyógyult, de megint visszaesett, de ez már a súlyosabb változata, és igen is tudom, hogy milyen költségekkel jár egy ló, ezt be is vállalom, de sajnos 1000-ből egy ilyen ló van, aki ebben a betegségben szenved és nem gondoltam rá, hogy pont az én lovam lesz az, amúgy még nagyon fiatal, 2 éves, fajtiszta nóniusz és csodaszép korom fekete.
2010. okt. 10. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom hogy kérd meg az orvost hogy részletre fizethess. Remélem meggyógyul a paci
2010. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Patairha gyulladás nagyon jól kezelhető. Úgyhogy szerintem,ha kérsz részletfizetést, simán belemegy bármelyik állatorvos.
2010. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyilván jelen esetben lényegtelen részlet, de egy ló komolyabb betegségének kezelése 100-200ezer, akár sima kólikánál is. Ennyinek lennie kell(ene) tartalékban. Nincs hát nincs, nem gáz, csak mást lehetleg ne nézz hülyének, hogy te készültés előre...

Egyébként neked kell dönteni. Vagy próbálkozol, bevállalva ezzel az anyagi csődöt, vagy nem. De azt midnenesetre vedd figyelmbe, hogy az élőlények meghalnak. Hiába szereted, ez egyetemes igazság, és magadnak nem feltétlenül teszel jót ezzel a procedúrával.

2010. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

13:24

Ahogy leírtam már az előbb, már túljutottunk egy pata gyulladáson, az is elég költséges volt és ahogy leírtam, újra visszaesett, szóval, ne azt mond hogy nem készültem fel, mert már egyszer kikezeltettem szegényt, de sajnos kifogyott a kassza.Arra viszont tényleg nem készültem fel, hogy még egyszer visszaesik, egy fél éven belül.

2010. okt. 10. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!