Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy varjú...

Lehetséges, hogy egy varjú elvisz az ablakpárkányról egy darab, zacskóban lévő szalonnát? Szerintem elég nehéz is egy akkora madárnak, de szőrén-szálán eltűnt, le nem eshetett...?

Figyelt kérdés
Nincs hűtőm, hónapok óta az ablakban van az élelem (van egy léc, nem eshet le semmi), most megyek a szalonnáért, sehol. Azért szétnéztem a lakásban, hátha este behoztam filmszakadás után, és nem vittem vissza, de sehol semmi. Eddig elég zsúfolt vokt a párkány, de most könnyebben észrevehető és hozzáférhető volt. 15-20 dkg-ot elbír egy varjú? Most jut eszembe egy korábbi eset hússal, ami nem ott volt, ahol hagytam, lehet, próbálkozott valaki. Kedvenc madaraim, de most nagyon nincs pénzem etetni őket. :D

#varjú #szalonna #városi állatvilág
2023. máj. 21. 10:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A madarakhoz szántam, nem értem, hogy került az Egyébbe, de hátha így is rátalál valaki.
2023. máj. 21. 10:41
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán elviszi.
2023. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Basszus, akkor dobozban kell tartanom :D köszi.
2023. máj. 21. 10:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit.
2023. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Minden nehézség nélkül elviszi, megeszi, alábecsülted őket, ha nem számítottál arra,

hogy ők is tehetnek ilyet. 20 dekát lazán felemelnek. Erejük, intelligenciájuk, eszközhasználatban való jártasságuk okán több olyan "feladat" megvalósítható számukra, amit sok ember nem feltételez róluk. Ne feledd a következő évben, hogy nekik (IS) meghívó a terített asztalhoz egy olyan csemege, mint a szalonna. Most berobbant a meleg, gondolom, húsfélét már nem teszel ki éjszakára sem. Ha mégis, tegyél róla, hogy ne tudják se madarak, se egyéb állatok megkaparintani. Macskák, egyéb ínyencek nem férhetnek az ablakpárkányodhoz?


Amúgy meg szalonnával akkor se etess majd madarat, ha szándékodban áll télen

etetni, pl. cinkét....stb. Nekik csak sótlan zsíradékot tegyél étrendre.

2023. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dj Bax válasza:
68%
Macsek is elviheti de hűtőbe tartsad vagy hűvös pincébe ha van
2023. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk simán kipakolják a parkokban lévő szemeteseket is és viszik, amit úgy gondolnak, ehető.
2023. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb macska volt az.
2023. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

"Nincs hűtőm, hónapok óta az ablakban van az élelem (van egy léc, nem eshet le semmi), most megyek a szalonnáért"


Hát most már 29 fok van! Hogy gondoltad ezt?:)))

2023. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
Ez ember is lehetett..
2023. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!