Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit keres most egy állator...

Mennyit keres most egy állatorvosi asszisztens?

Figyelt kérdés
Szerettem volna állatorvos lenni, ott is a haszonállatok vagy az egzotikus állatok érdekeltek volna. 1 év után az orvosi egyetemen látom, hogy nem fogom tudni elvégezni az egyetemet (nem tudok eleget dolgozni a tanulás mellett, hogy tudjam fizetni a kolit és az ételem), így szeretnék legalább asszisztensként elhelyezkedni. (Ehhez van képzés, ami mellett tudok dolgozni is rendesen, a képzés után meg el tudnék helyezkedni a szakmában.) Olvasgattam korábbi kérdéseket, de mostani aktualitást nem találtam, mennyit keres egy asszisztens? Érdekel 1-2 éves fizetés, és régebb óta a szakmában lévő emberek fizetése is. Hosszú távon szeretnék a mostani árfolyamhoz képest 3-400ezer nettót keresni (plusz juttatásokkal együtt), ez mennyire reális? Budapest környékén élek.

2023. máj. 24. 10:07
 1/3 anonim válasza:
én is ezen gondolkozom:/ de ahogy hallottam nem túl jól. De sok mindentől függ vidéken nyilván kevesebbet fizet mint pesten a nagy klinikákban.
2023. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm állatorvos asszisztens ként dolgozik ő óránként 1500-2000ft ott keres
2023. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Havi 150 a diákhitel. Ha elvégzed akkor nem lesz probléma kifizetni.
okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!