Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Úristen! Ez milyen pók?...

Úristen! Ez milyen pók? Veszélyes?

Figyelt kérdés
Már 1 hete a kertben is láttam , kb 1 cm-es keresztes pók.Vagyis kereszt van a hátán.Azt a párom elintézte.Ma meg a hálóban láttam, azt hittem rögtön meghalok.Milyen pókok ezek?Veszélyesek?
2010. okt. 11. 11:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Sima mezei keresztespók...
2010. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

[link]


Ez volt?

2010. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen?:D Amúgy nem kell félni tőle,nem fog bántani,csak ne piszkáld Te se...;)

2010. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
jól mondtad, aminek kereszt van a hátán az keresztes pók.nem veszélyes. más kérdés hogy nekem arachnophobiám van, szóval én bármilyen póktól frászt kapok.
2010. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Mostanában nagyon elterjedtek, de ettől függetlenül védett állat, eszmei értéke olyan 2.000 Ft. Nem olyan nagy cucc megfogni újsággal és kirakni. Csak az ignoráns hp-k borulnak ki egy pók miatt.
2010. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

igen, veszélyes, remélem egyszer jól belis szúr a seggedbe! -.-


nemazért hozta létre őket a természet, hogy ijedtségre hivatkozva agyonüsd őket. Tudod, természet egyensúlya. Kellenek, ha kevesebb szunyogot akarsz nyáron.

2010. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen volt, mint a linken, csak mintha még ocsmányabb lett volna.Meg kövérebb is talán, nem tudom, mert teljesen kész vagyok.Veszélyes, ha megcsíp?Mondjuk, ha a csípésbe nem is halok bele, magától a gondolattól, hogy ez a rémség hozzám ért, tuti, hogy elpatkolok.

Köszönöm a gyors válaszokat.

Amúgy a házból hogy lehet kitenni őket?Arra nem is merek gondolni, hogy van még egy valahol.Pedig mindig rendesen takarítok, szombaton volt nagytakarítás megint.


utolsónak:Csak a hf-ok írnak ilyen választ !

2010. okt. 11. 11:26
 8/30 A kérdező kommentje:
Utsó előttinek!
2010. okt. 11. 11:26
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha ettől a póktól megijedtél mit szólnál a szongáriai csellőpókhoz? Kis hazánkban azzal is összefuthatsz!
2010. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Azt a párom elintézte"


És a kertben miért intézte el? Had szaporodjanak más káros tovarok?

2010. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!