Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek eltaposni...

Lányok! Szeretitek eltaposni a csigákat, bogarakat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A csigáktól undorodok, azokkal 3 lépés távolságot tartok, a bokarakat még a vízből is ki szoktam menteni és kiteszem a napra, hogy kiszáradjanak :)
2010. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen élőlényt nem szeretek megölni, max. a szúnyogokat csapdosom agyon. A csigákat, bogarakat inkább kikerülöm. A pókot is inkább kirakom a lakásból, mintsem agyonnyomjam, bár azoktól frászt kapok.
2010. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

nem mivel nem vagyok tarparaszt bunkó aki a nála 100szor kisebb állatokat öli

szeretem az állatokat, nem bántom őket

eléggé fura a kérdésed

2010. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
nem szeretm eltaposni a csigákatés a bogarakat, és nem azért mert lány vagyok, vagy azért mert akkora hatalmas állatbarát lennék, hanem egyszerűen azért mert ők is élőlények
2010. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem!

Ha kell, akkor is csak legyet ütök le, vagy csótányt.

De a többit ki szoktam rakni az ablakon. Kivéve a pókokat, mert megeszik a szúnyogokat (egyébként is bírom a pókokat), úgyhogy ők maradnak :)

Kint meg egyáltalán nem ölök meg még egy bogarat sem, legalábbis direkt nem.

23/L

2010. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
A bogarakat, rovarokat igen, bár ha gyorsan mozog inkább lefújom rovarirtóval, még véletlenül se másszon rám. Ez az összes rovarra igaz, csótányokat, pókokat, lepkéket ugyanúgy utálom. A csigákkal nincs bajom, azok nem érdekelnek... 19L
2010. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Primitív bunkó nemtől függetlenül az,aki ilyesmit szeret csinálni.

Minden ilyen baromnak mielőbb fel kéne keresnie a legközelebbi pszichiátert.

2010. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem a csigákat, békákat, a rovarokkal is elvagyok. A póktól iszonyodtam, de már kézbe tudom fogni, mert nem bánt, csak ha az életét veszélyben érzi. Nem a rovarok azok az élőlények, akiket szívesen eltaposnék.. sokkal inkább a "gerinctelenek".. :)
2010. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Csigákat nem szoktam taposni,azokat kikerülöm vagy valami.A bogarakat nem szeretem,azokat megölöm :3
2010. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

csak szúnyogot és legyek ütök le:D

a többi élőlényt nem bántom néha mikor nagyon ráérek..és látom hogy a csigák a járda közepén mendegélnek felveszem és beteszem a fűbe..mert vannak olyan nyomi emberek aki csak azért is rátaposnak ...azokra egy tízemeletes épületet kéne rádobni -_-"

ja meg a hangyákat pusztítom de csak ha a lakásban vannak..

az utcán nem bántom mert az az ő terepük a lakás meg az enyém szóval mehetnének innen:D

a pókokkal úgy ahogy megvagyok..nem bántom őket csak ha nem tudnak felmenni a falon kiteszem az ablakon.,:D

2010. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!