Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány éves tapasztalat után...

Hány éves tapasztalat után vehet magának az ember lovat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,3 éve folyamatosan lovagolok,de már előtte is lovagoltam,de akkor megszakításokkal együtt.Nagy álmom hogy legyen egy lovam,bértartásban tartanám.
2009. jan. 2. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha a szüleid tudják fizetni, szerintem most is lehetne, nem tudom, hogy álltok anyagilag, de ez drága mulatság. Remélem, kapsz szakszerűbb választ is, én csak ennyit tudok segíteni. :-)
2009. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is csak anyagiak függvénye,és hogy mennyit foglalkozik vele az ember illetve hogy megfelelő helyen tartsák.tényleg drága!
2009. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tapasztalat, amivel rendelkezel, alapvetően elég!

A kérdésedből az is kitűnik, hogy kellő felelőséggel gondolkozol a témáról, úgyhogy rajta!

Foglalkozz sokat vele, akkor is,ha bértartásban lesz (sőt, akkor annál többet kell!)

2009. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Majdnem csak pénz függvénye. Ha bérben tartod, akkor kérheted azt is, hogy foglalkozzanak vele. De úgy drágább.

Ha nyergelni tudsz,és nem fogod feltörni a hátát, patáit fel tudod venni és kitisztítani, vagyis tudod az alapvető szabályokat, akkor készen állsz arra, hogy legyen saját lovad.

Nekünk van...5 is...igaz, hogy nem bérben...

2009. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Anyagiak függvénye, anyagiak függvénye, anyagiak függvénye...........

Igaz, de nem ezt kérdezte!

2009. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól belovagolt lovat vegyetek, akkor nem lehet gond. Amilyet a lovardában lovagolsz, olyat sajátodként is tökéletesen tudnál. Legjobb, ha az oktatódat elviszed magaddal lovat választani, ő tudni fogja, mit kell nézni/kipróbálni rajta.
2009. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha havi 60,000-ret rá tudsz szánni + még foglakozol is vele sokat, akkor hajrá! De sztem a szüleidet ne terheld ezzel, van még sztem nekik elég fizetnivalójuk, nemhogy még egy lovat is fenntartsanak.
2009. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen,most nem tudnánk eltartani egy lovat,majd ha idősebb leszek,akkor remélem fog sikerülni!:)
2009. jan. 3. 13:21
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak én azt szeretném tudni,hogy hány év tapasztalat után lehet lovat venni.Vagyis pl.: 5évnyi tapasztalat kell hozzá,vagy több,esetleg kevesebb.Szóval nem az érdekel hogy én most tudnék-e lovat venni,mert a pénz miatt tényleg nem,csak hogy átlagban hány éves tapasztalat kell hozzá.Mert van olyan ismerősöm,aki egy éve lovagol,de máris van neki lova...:S na az szerintem azért túlzás...Más meg azt mondta hogy 10 év is kell hozzá,szerintem ez is kicsit az...
2009. jan. 3. 13:37
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
A saját lóhoz pénz kell, teljesen mindegy, mióta lovagolsz. Nekem vannak olyan ismerőseim is, akik kezdettől fogva saját lovon tanultak meg lovagolni. Belovagolt lovat bármikor vehetsz (ha van rá pénzed), sok év tapasztalat csak ahhoz kell, ha csikót akarsz, amit aztán te magad lovagolsz be.
2009. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!