Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fogtam egy egeret! Megszelídül...

Fogtam egy egeret! Megszelídülhet?

Figyelt kérdés

Tegnap a felmosó vödörben láttam, hogy ugrándozik valami. Egy kisegér volt, olyan hagyományos szürke fajta. Beleraktam egy üvegbe, adtam neki gyümölcsöt, töpörtyűt, meg egy kis zsebkendőt, amiből tud magának vackot csinálni.

Párom azt mondja engedjük el kint, de nincs szívem, tudom, hogy meghalna.

Megszelídülhet? Vagy neki ez csak kínzás? Mit tegyek?


2010. okt. 21. 14:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerösöm is üvegbe rakott egy kis egeret de elpusztult. szerintem engedd el, vagy akkor ne üvegbe rakd hanem valami akváriumba. ja és NE ADJ NEKI ZSEPIT MERT..
2010. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
gyorsan szerezz örömet a cicátoknak!!....
2010. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A POFIZACSIJÁBA beleragad én a hörimnek wc- gurigát szoktam
2010. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Engedd el, nem fog meghalni, hacsak egy macska fel nem fedezi. Egyébként vedd meg a "Hogyan szelidítsünk meg egy kisegeret, aki a vödörbe tévedt?" című alapművet.
2010. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy megszelidülne! Olvasd el vagy nézd meg Stephen King könyvét: Halálsoron - ott épp egy szeliditett kisegér az egyik főszereplő :) Ja és nagyon jó film :)
2010. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ja és ott is gurigázott az egérke, mint az egyik válaszló hörije :)
2010. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó, annyi betegséget terjeszt, hogy el sem hiszed,...kicsit olvass utána..meg húú milyen jó életed lenne neked is ha valaki berakna téged egy üvegbe és életed végéig ott kellene élned, gondolkozz!!
2010. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Van egy tengerimalacom, hozzá berakhatom szerintetek? Elég nagy az akvárium... de sajna nincs másik, úgyhogy egyenlőre egy jó nagy befőttes üvegbe van.


Cicám nincs, a kutyám meg nem bántotta, pedig látta, hogy ott van a vödörben...

Elengedni nincs szívem, mert félek, hogy megfagy, vagy nem tudom mi... nem, hogy még eleséget csináljak belőle.

2010. okt. 21. 14:56
 9/24 anonim ***** válasza:

megszelídülhet szerintem :D

de tényleg ne üvegbe, hanem vagy terrárium, vagy ketrec.

enni magokat adj neki, zöldségeket(hüvelyesek,k betűsek kizárva!)gyümölcsöket, sajtot, esetleg joghurt, száraz kenyér.

és vigyázz, nehogy megharapjon :D

jah és rágni adhatsz neki pl szőlővesszőt.

és alom : vagy forgács, vagy valami papír féleség, amit darabokra tud szedni. és egy zokninak is örülne, amibe belebújhat :D

2010. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Van ketrecünk, de szerintem abból két rács között simán kitudna mászni.
2010. okt. 21. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!