Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit csinál a kutyám? Nem...

SOS! Mit csinál a kutyám? Nem tudom hogy most mi lehet ez.

Figyelt kérdés

van egy 1 éves fiú yorkim,és krákog,vagy nem is tudom hogy irjam le azt amit csinál,hangot ad ki,mintha az orrával,vagy mint amikor mi emberek amikor bedugul az orrunk,nemtudom leírni,inkább krákogásnak nevezném:S

és nem tudom miért csinálja,de mostanába egyre sűrűbben,most is ezt csinálja,aztán van hogy nem csinálja ,aztán megint..ismerősünk akinek van yorkiija,azt mondta neki is ezt szokta csinálni,de most a kutyám egyre többet csinálja.de régebben is csinálta néha néha.

vagy megfázott?:/aggódom azért.. előre is köszönöm!


2010. okt. 24. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ÁLLATORVOS????


amúgy a szőr lenyelésétől kezdve a tüdőgyulladásig gyakorlatilag bármi lehet....

2010. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a száján jön ki a hang, mintha köhögne nem?

vagy megfázott, vagy komolyabb a baj, azért vidd el orvoshoz szerintem.vagy ha lesz oltás a közeljövőben feltétlen kérdezz rá.

2010. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de hát most orvoshoz vigyem? ilyenkor nem is rendel ahova vinni szoktuk
2010. okt. 24. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy egy kezdődő kennel köhögés, legalábbis nálunk mindig így kezdődött. Először csak szívta z orrát, aztán jött a köhögés habos hányással.


Ha gyakran csinálja, akkor kicsi az esélye, hogy szőrszál okozná.

2010. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kennelköhögés?:( gyógyítható?
2010. okt. 24. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
igen anyukám, ha felelősséget vállaltál egy állatért, akkor legyél gondos, felelősségteljes gazda és vidd orvoshoz, egy kutya nem barbie baba, hogy betedd a szekrénybe, ha gondot okoz
2010. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aj..:(
2010. okt. 24. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
ne most vidd orvoshoz! hanem a napokban ikor rendel! de mindeképp vidd el!
2010. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó.köszi.elvisuzem amugyis mert kombi oltást kapja.és megkérdezem.de ugy hallottam hogy ez a yorkiknál igy van..légcsőszükület,azt hiszem,csak most többet csinálja:(
2010. okt. 24. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, mert kellett neked egy agyonszaporított, beltenyészetes korcsot venni egy hülye, pénzéhes szaporítótól...
2010. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!