Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért önkielégítenek az...

Miért önkielégítenek az állatok, ha ők egyébként csak fajfenntartás miatt szexelnek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Most ezt honnan vetted? talán a kutyád lesz*pta magát vagy mi?

Vagy csak én nem hallottam még ilyenről?

2010. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A majmok szoktak, azt tudom.
2010. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia! A kutyáknál is előfordul az, hogy kamaszkorban meghágnak egy-egy labdát, meg ilyeneket. Így gyakorolnak. Kutyás szakkönyvekben utána lehet nézni, teljesen normális viselkedés. Akinek kan kiskutyája volt már, tapasztalhatta.
2010. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nos, akkor íme egy példa. Az én kiskutyám LÁNY, még is fiú párzási pózban ment rá az egyik nagy plüssmacimra, egészen élvezésig. Élvezés... onnan gondolom hogy az volt, hogy elfáradt, szuszogott, a nemi szerve és a macim lába nedves volt. Két nap múlva fel kellett tennünk a macit a szekrény tetejére a sarokból, mert folyton rá járt. Na akkor ezt miért csinálta??? Mái napig nem értem. Azóta nem próbálkozik semmi másnál és nem is csinálja.

Amit én tudok, az az, hogy a kutyáknál az efajta közeledés egymás felé a dominancia jele, főleg nőstényeknél, de egy macin mit akart Ő dominálni?:S

2010. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én Westim 8 éves kan, és kb 2 éve kezdte el az önkielégítést. Szerintem a fejlettebb állatoknál is van nemi vágy. Az ivartalanított kutyáknál is megmarad a vágy.
2010. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést.Ezek szerint tényleg csak én nem hallottam,láttam ilyet.
2010. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem a madaraim csinálták. És ahogy mások már írták, kutyákról is hallottam.
2010. okt. 25. 22:22
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
ilyen nincs az állatoknál, kutyáknál meg főleg nincs ...csak hülye kifogásokat kreáltok, hogy a félrenevelt, elkényesztetett, viselkedészavaros állatotokat hogyan humanizáljátok és bújjatok ki a felelősség alól!
2010. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
13:57 - Nem ítélkezhetsz olyanokról, akikről azt se tudod, hogy tartják az állataikat, én se nevelem félre a madaraimat, meg el sincsenek kényeztetve, mégis az egyik hím madaram pl. időnként odaáll az egyik kedvenc tükre fölé, és élvezkedik, de ez nem állandó, amúgy ő pl. tanítva van.
2010. okt. 27. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:

13:57-es-hez szólok!

Amihez nem értessz, ne szólj hozzá! Nem tudom akkor mi lenne a véleményed, ha a kan kutyád ott hagyná a spermáját a kispárnádon. de nyugodtan kérdezd meg állatorvostól, hogy van ilyen.

2010. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!