Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet megtanulni a lótartá...

Hol lehet megtanulni a lótartás alapjait?

Figyelt kérdés
Tudom nem kevés pénz kell hozzá, de a tudást is valahonnan meg kell szerezni. De honnan?
2010. okt. 30. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Van ilyen középiskola.
2010. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Felemeled a lovat és tartod ameddig bírod. Ilyen egyszerű.
2010. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakkönyvek, szakemberek sokat segítenek. És az is, ha tudsz elég jól lovagolni. Érdeklődj olyan embereknél, tudj meg tőlük minél többet, akik régóta tartanak lovat, és jól is tartják azokat.
2010. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lótartó lótenyésztő OKJ-s szakképzés

Hobbi szinten egy jó szakkönyv, illetve járj ki sokat a közeli lovikba, kérdezd meg a tulajokat

2010. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Veres Péter MGSZKI,vagy Bábolnai Pettkó-szandtner Tibor lovasiskola

lótartó-és tenyésztő szak

2010. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem papíron szeretnél lovat tartani hanem elméletben is akkor, vegyél részt egy lovarda mindennapjában. Nem csak a lovaglásban, trágyázás, etetés, esetleges kovács, állatorvosi vizsgálaton. Vagy nézz egy feles bértartást és ott betanulhatod a dolgokat. Bár nekem könnyű dolgom van, mivel anyukám edző, így születésem óta benne vagyok a lovassportban, de még így 16 év után se mernék egyedül lovat venni.
2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!