Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem tiltják be a pónin...

Miért nem tiltják be a pónin való lovagoltatásnak azt a formáját mikor körbe mennek a lovak? Ki vannak kötve egy vashoz ami körbe forog. Szabadtéri rendezvények.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 00:23
1 2
 1/19 Csajszíkah válasza:
36%
Mér kéne betiltani? a gyerekek élvezik
2010. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
de gondolom a pónik nem..
2010. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sztem is be kéne tiltani. Nyáron láttam egy ilyet, amin nagyon felháborodtam. A póniknak úgy volt odakötve a fejük a rúdhoz, hogy megmozdítani nem tudták, kb. 40 fok volt, de semmi víz nem volt nekik odatéve, de ha lett volna, akkor sem tudtak volna lehajolni érte.
2010. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
A lovak okos állatok, semmi olyanra nem tudod rávenni őket, amihez nincsen kedvük. Olyan pónikat választanak ki a feladatra, akik vígan elsétálgatnak a gyerekek alatt. Mellesleg ez semmiben nem különbözik a póni szempontjából a futószárazástól. És nem is napi szinten viszik rendezvényekre.
2010. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Linkelne valaki egy ilyet milyen ez mert nekem csak annyi ugrik be hogy körbe-körbe szaladgáló pónik :D
2010. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szörnyű ez amit csinálnak!! :( Már régen betiltottam volna..
2010. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

kösz

hát én ..most őszintén nem tudom de sztem inkább tiltsák be mert nem kellemes az állatoknak. Órákon át meg pláne kellemetlen ...akkor inkább rendes lovaglás

lehet kibírják mert bőven kibírják de nem használ nekik

2010. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen a lovak okos állatok. És roppant alázatosak is. Úgyhogy kb egyszer elég egy pónit laposra verni aki nem akar körbe körbe menni, és hidd el menni fog.

Ugyan fásultan, nulla életkeddvel- mint ahogy az általában látható- de menni fog.

2010. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljes mértékben igaza van!


Bár olyan mint a futószárazás, de nem egész nap hajtja a tűző napon egy normális ember.

A másik meg,amikor hat- hét póni van egy ilyen jártatóba kötve, és csak egy vagy két gyerek ül fel, akkor a többinek is mennie kell ,,üresben " pedig pihenhetne.

Miért nem lehetne úgy a gyerekeket szórakoztatni,hogy pl. van négy póni, és abból mindig csak kettő menne felváltva?

Ahol én voltam legutóbb rendezvényen, ott kettő poni volt ( nem jártatóban ) és abból felváltva egy ment futószáron.

A másik addig szénázott...

2010. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!