Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kis tanyat...

Szeretnek egy kis tanyat vasarolni, es ott allattartassal foglalkozni, uzlet celjabol. Lehet egy ilyen fajta vallalkozasnak anyagimhaszna? Es milyen engedelyhez van szuksegem ehhez? Serteseket, ill. baromfit, teheneket szeretnek tartani.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy csinálni, hogy hasznod legyen belőle, de az állattartáshoz érteni kell!
2010. nov. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet haszna, bár az elején várni kell rá kb egy évet, amig felnő az első generáció! De ha más haszna nincs, hogy saját fogyasztásra lesz kajád, és békésen élsz, az is megéri :)Ja és nem kell engedély, esetleg később, amikor többet akarsz értékesiteni! De akkor is csak őstermelői igazolvány kell
2010. nov. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Vágjál bele!!Olyan egyszerü hogy na!!!Meglátod majd csak úgy dől a lé!!

Fölfogadsz két-három napszámost azok majd dolgoznak Te meg majd a hintaszékből dirigálod őket!!Ja--meg nyomkodod a laptop billentyüjét as ostoba kérdéseket fogsz föltenni!!

2010. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

elöször is érteni kell az állatokhoz,

másodszor:elöször befektetés de minimum egy év és meg lesz a haszna

2010. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves vikibebi!te egy buta lany vagy,buta valasszal.ki mondta neked h en azonnal varom h doljon a penz ebbol a dologbol?a kerdesem az volt hogy vajon megerheti e ilyen vallalkozasba fogni manapsag.Es mi az hogy embereket veszek fel en meg majd ulok a gep elott?ki mondta mindezt neked h en igy akarom csinalni?es azt sem tudhatod hogy ertek e az allatokhoz.figyelj oda a kerdesre es csak utana valaszolj.tisztesseges stilusban,ha pedig nem megy,inkabb ne irj semmit.varom masok tovabbi valaszait,esetleg tapasztalatokat...
2010. nov. 2. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem vagyok buta!Főleg a helyesirást jobban vágom mint Te kedves Kérdező!

Hogy válaszoljak a föltett kérdésedre is:Manapság vidéken élni egyre nehezebb.Nézd meg a mai falusi emberek életkorát--hatvan és a halál közt.A vidék teljesen kezd elcigányosodni(ezzel nem akarom bántani a cigányokat!!)mivel csak Ők tudják megvenni hugyért-fosért a gyönyörű házakat.Az addig benne élők nem látják a perspektivát és inkább bemenekülnek a városba.

Falu már csak annak üzlet aki ott gazdálkodik--nagyban--!!Akik a mult rendszerben összelopták magukat és rendszerváltáskor fillérekért megvették a kárpótlási jegyeket az ostoba emberektől akik azt sem tudták mire való igy jútva többszáz hektár földhöz!Az ügyeskedők akik ma játszák az Új földesurat,na látod Nekik megéri!!A többi kisember meg éhendögölhet--szó szerint.

Javaslom olvasd el Moldova könyvét ::Ha az Istenek hátranéznének.. Tanulságos!!

Viszont ha hobbyként veszel egy szép házat falun és a nyaradat ott töltöd akkor igenis hogy szép!!De megélhetésnek válassz valami rendszeresebb pénzforrást!!

2010. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
helyesirasi hibat,sulyosat,nem igazan talalhatsz abban,amit irtam,hacsak nem a rovid ill.hosszu maganhangzos hibakat,ami azert van mert nincs magyar ekezet a billentyuzetemen.vagy esetleg,a sor kezdo szavak vannak kicsivel irva nagy helyet,de ilyesmire altalaban ilyen uzeneteknel nem adok..ne kritizald a helyesirasom mert ez az oldal nem errol szol.ha nagyon bele akarnek kotni,en is biztosan talalnek a tiedben hibat..egyszeruen csak ne legyel ellenseges,azzal akinek valaszt irsz..latod amit most irtal az mar egy teljesen tisztesseges hangvitelu uzenet..csak igy tovabb ebben a stilusban irogass majd mindenhol.koszi
2010. nov. 7. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm az elismerő szavakat és a jótanácsot!!Ha ennyire kivagy éhezve a jó szóra akkor tiszteld meg azzal a potenciális válaszolókat hogy használod azokat az irásbeli szabályokat ami rendelkezésedre áll egy angol kioszású billentyűzetet--és ne azzal takarózz hogy nem fontos a nagybetű!!Én is szeretlek és kivánok Neked sok-sok kiscsibét,meg malacokat!
2010. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki a f.szom vagy te hogy nekem pofazol a helyesirasrol?en normalisan irtam neked ismet,de te csak folytatod a lenezesedet meg a cikizest?nezzenek mar oda!szalljal le rolam te kocs ,ha komplexusaid vannak,azt ne itt eld ki te!nekem megegyszer ne irkalj,irkalj mashova te b..zi no!kocs krva
2010. nov. 10. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és Kedves Válaszolgató!

Nos én falun lakok és igen van igazság abban amit a válaszolható leírogatott sok a cigo meg sok a privatizálós köcsög zsidó,de én is ezzel fogok foglalkozni és ha másra nem jó legalább nem döglök éhen.Imádom az állatokat és a növényeket gondozni és nevelgetni és értek is hozzá!TEHÁT LEHET HOGY HASZON IS LESZ .Akkor is csinálnám ha nem járna semmi haszonnal mert nekem ez hobby egyébként ami meg a másik normálisabb pénzforrást illeti azt meg ne mutassa be nekem senki 1.5 évig loholtam munka után sehova nem vettek fel mert nincs munkahely pályakezdő vagyok és mindig jobb mint otthon nem csinálni semmit vagy kurv@lkodni,egy példát mondok (veszel 100 ft ért egy csibét felneveled 2 cserpák kukoricával és 7 hónapos korában eladod 1500 ft ért a piacon tojónak (mert ennyi az ára egyébként meg elviszik ha nem tápos hanem kukoricás)ja itt érdemes hibridet venni nem pedig paraszttyúkot mert az lassan nő és keveset tojik vegyél pl bábolnai tetra H magnak való csibét,de mondom ide fanatizmus kell és hatalmas törődési kényszer mert ha nem viseled a sorsukat a szíveden akkor elhullanak.Ennyit erről még valami ma vállalkozni érdemes és kicsiben kezdeni mert szerintem te is mindenki más többet ér mint havi 80 000 ft

2010. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!