Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A hannoveri ló fajtáról mit...

A hannoveri ló fajtáról mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

mennyire menősek?

milyen a természete?

mire a legalkalmasabb? ugratás vagy díjlovaglás?

Tapasztalat alapján lécci,ne netröl írjátok ki!


2010. nov. 1. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából a te általad feltett kérdésekre nem lehet pontosan válaszolni mivel elég eltérő lehet, minthogy az emberek se hasonlóak. Igazi német fajta a hannoveri, sportló, díjugratásra és díjlovaglásra is egyaránt alkalmas, de persze ez az adott lótól is függ. Élénk természetű általában, átlagos menőkedvű (de persze ezt is lótermészete adja). De általában a német sportlovakhoz híven elég kényes. Pl. kólikahajlamosak, sántaság se ritka ha nem 100%-osan vannak tartva. Nem feltétlenül hobbyra való.
2010. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2010. nov. 2. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hannoveri is van ott ahol lovaglok, mindkettő kitűnő ugróló (For Pleasure-től vannak), de mivel az ugrás az idomításon alapszik, díjlovaglásra is képezve vannak alapszinten. Mondjuk sztem elég univerzális lovak, de kifejezetten akkor ajánlott őket választani, ha aktív versenyző vagy, vagy legalábbis dolgoztatni akarod őket, különben boldogtalanok.. nem szeretnek tétlenül ácsingózni. Ja, és a herélt amit ismerek irtózatosan félős.. jó persze lova válogatja :D

Amúgy jó menőkedvűek, kifejezetten szeretnek dolgozni :)

2010. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor nekem jó lesz egy ilyen :D

már ki is néztem egyet igaz nem a fajta miatt,hanem maga a ló miatt és ezért kérdeztem utánna :D

ő is herélt,imádnivaló pofa :)

2010. nov. 6. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá :) nagyon jó, dolgos lovak :)
2010. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. nov. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!