Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pióca a wc-ben mit tegyek?

Pióca a wc-ben mit tegyek?

Figyelt kérdés
véletlen kiöntöttem a wc-be a piócát és öntöttem utána már bele sót mikor észbekaptam.Kicsi volt és már megtapadt a lavorban is de nem gondolkodtam és véletlen beleöntöttem....Mit tegyek hogy biztos megpusztuljon a csatornánban??Kérlek segitsetek!!! Szaporodni nem tud ugye??Lesz baj még belőle?Köszi Zsolt
2010. nov. 5. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál. (Y)
2010. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

elvileg wc be 3-4 méteresre nő orjási fogakal!

krokodilokal szaporodik majd a csatornába és mutánsokat szabadit a főldreO_O

Szégyeld magad ! miattad elpuszul a föld!

ezekszerint a maják tévedtek nem 2012 hanem 2010.nov.5:(:( gyors cigizek egyet


Sp voltam sziasztok:D

2010. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivan?
2010. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jól van ti tudjátok...de komolyan kérdeztem elpusztul majd v mi lesz? nem értem minek irnak azok akik ki röhögik a másikat röhögjetek magatokban otthon ne itt.Kérlek irj ha normálisan tudsz.kösz
2010. nov. 5. 16:33
 5/19 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem a halálok halálával fog halni. Esélye nem lesz.
2010. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért ölted meg? Félsz tőle? Szerintem cuki. És hogy került hozzád pióca? Nem értem. Amúgy tuti kinyúlt szegény.
2010. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
akkor tuti megpusztul majd?? de vizi állat... az se baj ha wc-ben lett leöntve? tuti biztos?
2010. nov. 5. 16:42
 8/19 anonim válasza:
73%

1. Miért van otthon nálad pióca? Mindegy, végül is nem lényeg.

2. Hogy sikerült a WC-be önteni? Ez is lényegtelen, de a só nem öli meg a piócát.

3. Miért aggódsz, hogy szaporodna? Kivel? és ha találna magának egy szép piócalányt akkor se hinném, hogy a csatornába jól éreznék magukat a peték.

4. Ne aggódj mert a mai tisztítórendszerek ezeknél sokkal barátságtalanabb dolgokat is találnak már szűrés közbe, az üzembe ha elérne élve 100%, hogy megdöglik.

+Ha nem vitte volna le a WC ne aggódj kiugrani nem fog belőle és megölni se fog senkit. Tudtommal betegséget se terjeszt.

Bocs, hogy kicsit hülyén írtam le de ez vicces volt.

Szóval nyugi! ^^

2010. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De majd meghal akkor ugye,tuti még ha meg is kapaszkodott valahol meghal ugye??
2010. nov. 5. 16:57
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Húzd le utána magad a wc-n és öld meg akkor tuti meghal!
2010. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!