Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy H-hámot...

Hogyan kell egy H-hámot ráadni a görimre, hogy ne csússzon le róla?

Figyelt kérdés

Van 1 db 4 hónapos görényem. Vettem neki egy H-hámot, de nem tudom ráadni.

Ráadtam, ahogy a képen mutatta, de nem jó. Nyak és első láb után, de így könnyedén kicsúszot belőle.


Hogyan kell ráadni, kérlek segítsetek.


Másik dolog. 1 hónapja van nálam, kesztyűvel tudom csak megfogni, rettenetesen harap. Már játszik stb, imádja a kiskutyánkat, de harap minden érintésre. Le fog szokni, mikor foghatom meg szabad kézzel végre???? Amikor megharap, adok neki egy pofont, de nem érdekli.


2010. nov. 5. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Van még 1 szokása, amiről nem bírom leszokatni.


Az itatós tálat feldobja az orrával, kiönti a vizet, abban pancsol. Amikor feltörlöm, adok neki másikat, ismét megteszi, aztán szembe áll velem, és szinte mosolyog rajtam, meg ugrál csipogva, élvezi, én kevésbé, mert így állandóan törölgethetem.

2010. nov. 5. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

A H-hámot csak szorosabbra kell egy kicsit venni.A harapásról nem fog leszokni amég kesztyűzöl,mert a kesztyűre vadászik (nyilván valami prédaállatra,játékra emlékezteti).

Ha vele foglalkozol mindig legyen tele a pocak,és semmiképpen ne vedd fel azt a kesztyűt.A pofonból nem tanul,nem jó neki.Ha megharap ne verd meg hanem mond hangosan,és nyomatékosan NEM SZABAD.Ne tedd vissza a helyére vagy ne engedd el mert később ha meg akar szabadulni tőled megharap és kész...

Az itatóra a megoldás nehezebb itató,vagy ami a legmegfelelőbb a golyós itató,azt nem bírja kiborítani: [link]

2010. nov. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Gondoltam rá, hogy leteszem a kesztyűt, de úgy megharap mindig, hogy ömlik a vér a kezemből és napokig fáj. Most pl hagytam hogy átsétáljon a lábamon, kedvesnek látszott, erre belefalt a combomba. Én nem bántom, miért ilyen velem?


Mondom, hogy NEM SZABAD, de szinte kinevet. Próbáljam meg kesztyű nélkül? Remélem hatásos lesz, mert nem sok marad a kezemből, ha leveszem. :)

2010. nov. 8. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, a hámot a legkisebb méretre vettem, de kicsúszik belőle , ha ráadom. Mi lehet a baj??? Nem lehet kisebbre állítani már.
2010. nov. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!