Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mezőhegyesi félvér vs. Angol...

Mezőhegyesi félvér vs. Angol telivér?

Figyelt kérdés

pro és kontra,előre is köszi a segítséget :)


17/L


2010. nov. 7. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szempontok?:P
2010. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát elég nehéz összehasonlítani a kettőt... én kevesebb hasonlóságot találnék, mint különbséget :)
2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
melyik jobb ugratni,pl :D
2010. nov. 7. 22:12
 4/10 A kérdező kommentje:

-természetük

-na más most nem jut az eszembe :D

2010. nov. 7. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

noshát.. ugratni igazából mindkettő jó. itt akkor szeirntem a jellemét nézzük. a telivér.. mint láthattad.. egy idegbeteg vadálalt szó szeirnt..:D:D és igen.. midnegyik az.. a túltelivérezett más fajtájú lovak is idegbeteg vadállatok.. szééétbarmoltáák az idegrencerét az összesnek..ezen felül szépen ugranak, de rős kezek kellenek hozzá és nem kis elszántság határozottság... nos a mezőhegyesi félvér.. magyar fajta.. jó tenyésztés... van amelyik szépeken ugrálgat...nos világbajnokságot nem fogsz vele nyerni de hobbi célra ill. kisebb versenykre tökéletesen beválhat.. valamit szeretni fog és nem egy vadálalt lesz, szoval ynereg alatt is szépen dolgozik majd. (bár nem kizárt annál sme az idegrenceri probléma de ez nagyon kevés egyednél van így)

14L ^^

2010. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oh,köszi :D
2010. nov. 15. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár lehet, hogy az angol telivér huncutabb, akárhogy is van, nekem az angol telivér a szimpatikusabb.
2011. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
félvér paraszt telivérek
2011. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves 5. válaszoló! először is: az idegrendszerét nem c-vel írjuk.


másodszor: honnan veszed azt hogy mindegyik angol telivér egy vadállat?? 14 évesen gondolom nagyon sok tapasztalatod lehet a telivérekkel -.-"

pl. én zsoké vagyok és vannak kifejezetten szelíd telivérek is, meg persze hogy vannak gyengébb idegzetűek is. (azért a vadállat jelző szerintem mégiscsak túlzás!!)


kérdező: ugratni a mezőhegyesi félvér jobb, bár akad olyan mezőhegyesi félvér is amelyik nagyon rosszul ugrik és van olyan telivér is ami kiváló díjugróló. szóval inkább magától a lótól függ nem a fajtától.

2013. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha ugratni akarsz komolyabb szinten akkor arra német vagy holland sportló a legjobb. militaryban sok angol telivért is használnak
2013. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!