Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen megoldás lenne praktiku...

Milyen megoldás lenne praktikus? Labradorom van és imádja a vizet. Most még 6hónapos és szabadon van és lejár a kert végébe lévő tisztavizű patakra. Sajnos az száraz nyáron kiszárad.

Figyelt kérdés
Tavaszra keresek valami fürdési megoldást neki, amit az udvarba szeretnék kivitelezni.Minden javaslatot megfontolok és ha van jó ötlet azt igyekszem megvalósitani.
2010. nov. 19. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi medencét állitottunk fel a kutyánknak. Spániel szóval igazi vizíkutya :)
2010. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabban?Nagy kérés lenne ha lefotóznád hogy kb.mekkora,a partjának milyen kiképzése?Milyen mély?Milyen időközönként kell cserénli a vizet?Raksz bele fertőtlenitőt vagy csak úgy naturban?
2010. nov. 19. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én ilyesmit nem engedhetek meg magamnak, de sokat járunk sétálni a csónakázó tóra, ami azért is hasznos, mert a séta is mozgás, és legalább könnyebben kifárad.

Nincs a közeletekben valami tóféle, ami még kirándulásképp is jó lenne, ahová gyakran elmehetnétek?

Tőlünk 8 km-re van, odáig kocsival viszem, aztán megkerüljük, ő meg közben beugrál a vízbe, szóval, jó 1,5- 2 órás elfoglaltságot biztosít.

2010. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy Te milyen aranyos vagy!!Ha én nyáron annyira ráérnék akkor bizony lenne,de egy kertész nyáron még nyögni sem ér rá,nem kutyát vinni órákra fürdetni.Hétvégén eddig is elvittem őket(volt egy rotim meg egy bobtailem,csak a roti elpusztult bélcsavarodásban.)a horgásztóra.De a labinak kevés lessz.

Helyem meg szinte korlátlan ahova bármit csinálhatok,csak valami jó és bevált megoldás sokat segitene.Sajnos csak most hogy a fagy már levitt mindent a kertben,most lenne időm megcsinálni,vagy részben csináltatni!

2010. nov. 19. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj ki fényképezőgéppel a Rózsadombra és ott biztosan találsz mintát.Olyan szép medencéket lehet látni hogy az ember szive belesajdul!Főleg hogy azokat a tőlünk lenyúlt pénzből épitették!!
2010. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak előregyártott kerti tavak:

[link]

Ilyesmi.Na ebbe más nem kell csak víz, cserélni nem muszáj de tablettát ne tegyél bele.

nekem ez lenne az ötletem.Ilyenből többet is tehetsz egymás mellé.

A szélére meg kavicsot( nagyobbat)

2010. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!