Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sírok, ha állatkínzásról...

Sírok, ha állatkínzásról látok videót. Én vagyok az egyetlen? 14/L

Figyelt kérdés

Miközben a videót nézem, de ha utána eszembejut, akkor is elkezd könnyezni a szemem. :\ Múltkor suliban villant be egy kép, amin egy kis nyuszi... na mindegy, és dolgozat közben elkezdtem szipogni.


Van még valaki így ezzel? Csak érdekelne. Ja és nem kell leoltani, tudom hogy gyerekes és béna vagyok, de nagyon érzékeny vagyok tényleg. :\


2010. nov. 26. 20:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gyerekes. Ember vagy, egy érző lény. Nekem is összeszorul a szívem és ökölbe a kezem ettől. Aberrált egy fogyatékos lehet aki egy védtelen kisállatot kínoz és ebben leli örömét.
2010. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
én is mindig sírok,és elszomorodok ha ilyet láttok .. :( .. szerintem sokan vannak így..
2010. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

tök cuki XD


viccen kivűl : Hoznák vissza a halálbüntetést ! ezeknek az "állatoknak " az jár !

2010. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. De én a kóbor állatok miatt is képes vagyok sírni. Pedig 23 éves vagyok már.

Szerintem ez nem béna, csak érzékenység.

2010. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csak te sírsz hanem az az állat is amit kínoznak! A föld élővilágából 3fajt útálok! A patkányt a darazsat és az embert! Ezeket nem sajnálom...
2010. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán sírok, de a nyulas állatkínzást megkönnyeztem, annyira felháborított és elundorított az emberektől. 23/F
2010. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én vágtam már nyulat is vagy 100at! Annyi tuti megvolt!
2010. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úristen, ne is mondjátok, én egyszer élőben láttam egy barátnőmmel egy megkínzott kuytust... Nem is részletezem, mit csináltak vele, a lényeg, hogy ott helyben elkezdtem bőgni meg üvölteni, barátnőm meg elhényta magát... 3 napig egyszerűen nem tudtam napirendre térni:S Aztóa még antiszociálisabb vagyok, és még jobban utálom az emberek 90 %-át...
2010. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok!

Láttam egy olyan videót amelyen lovakat visznek vágóra...Végigbőgtem.Kint nem tudták mi bajom van annyira sírtam.

nekem egyik szünetben jutott eszembe...bementem a vécébe és bőgtem...

Hát az a baj, hogy az állatvédők kevesebben vannak mint az állatkínzók!

Hozzák vissza a halálbüntetést!!!!Olyan szívesen megölném ezeket az embereket!Úgy ahogy ők az állatokat!

2010. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy ezzel egyedül, és ez teljesen természetes.

Viszont lehet, hogy még fiatal vagy ahhoz, hogy végig nézz ilyen durva videókat...:S az ember lelke sérülhet az ilyen dolgok miatt, pláne ennyi idősen! én 14 évesen tuti nem bírtam vna végig nézni egy ilyen videót... ma már 17 vagyok, és van hogy abba hagyom a nézését, amikor már érzem, hogy nagyon kiborulnék.

2011. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!