Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyuszit milyen feltételekkel...

Nyuszit milyen feltételekkel tarthatok otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék itthon tartani egy nyuszit. Lenne vele kapcsolatban pár kérdésem.

Kertes házban lakunk, mennyire van igénye a szabadban lenni? Macskákkal kijönne(sajnos sok kóborcica van a környéken)? Mekkora helyet igényel? Mit lehet neki enni adni? Mennyire vannak ilyen bacijai, férgei? Ha elmegyek otthonról, pl macskahordozóban vihetem magammal, tűri az ilyet?

Házi nyuszi és törpe nyuszi közt méreten kívüli eltérések vannak?

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 30. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nyuszim..az enyém kint van egy nagy elkerített részben de van egy fa óla ahova bemehet ha esik az eső...én este 7kor kiengedem és sötétedéskor bezárom..én mezőgazdasági boltba veszek neki nyúltápot ami 130.-/kg

de adok be neki almát meg ami marad zöldségpucoláskor...ha elviszed állatorvoshoz kérdezd meg hogy milyen oltások kellenek neki .... [link]

2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
szereti ha szabadon de a ketrecben is simán elvan.a macskákkal ne érintkezzen.zöldséget,tápot,magvakat lehet adni nekik .nem árt beoltani mert elég könnyen betegszenek 1nm kel 1párnak
2010. dec. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát nem tudom, nekem egy egész kicsi szobám van, ha ketrece van, mekkora kellene neki? Házi nyulat ugyan úgy lehet tartani benn is(ha pl tavasszal kiviszem kertbe sétálni, elég nagy kertünk van)? Házi nyulat mennyiért lehet venni? Melyiket előnyösebb, nőstényt vagy hímet?

Bocsi a sok kérdésért, de nagyon szeretnék egy nyuszit. :)

2010. dec. 1. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy pénz egy nyuszka. Ha 3 ezerért veszel, akkor már sokat adtál érte. A házi nyuszi inkább haszon állat, a hobbi tartóknak szokott törpe lenni. Annak kevesebb hely kell a szobádból is. Keress egy nyuszikkal foglalkozó fórumot, ott többet megtudhatsz a témáról. :)
2010. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösziszépen : )
2010. dec. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!