Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet-e a tücsköt szaporítani?

Lehet-e a tücsköt szaporítani?

Figyelt kérdés
Olyan fajtára gondolok amit a kaméleonok esznek. Lehet-e a tücsköket szaporítani, és ha lehet akkor hogy kell?? Köszönöm.
2010. dec. 2. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatkereskedésekben, hogy ők hogyan szaporítják őket!
2010. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
a házi tücsök folyamatosan szaporodik ha biztosítod nekik a folyamatos 30-32fokot
2010. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves gfero. A házi tücsköt is megeszi a kaméleon és a gekkó? + Azt szeretném még tőled kérdezni hogy megtudod mondani hogy a 30-32fokot hogy tudom megoldani? Köszi előre is...
2010. dec. 2. 19:03
 4/9 gfero ***** válasza:
pl kazánház .igen megeszi
2010. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én a radiátor mellet tartom terráriumba és szaporodnak
2010. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vannak terrárium fűtők : talajfűtő szál illetve lámpa.
2010. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy terrárium amiben megférnek, és mennyibe kerül a talajfütő? Hol tudok venni házitücsköt amit tudok szaporitani? Köszi.
2010. dec. 2. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van tücsköm, meg hüllőim is, hát a tücskök már a lakásban is szaporodnak, itt olyan 25 fok körül van egyébként. De mindig találkozok újabb kis tücskökkel... na de nem az a lényeg.



Kell egy aránylag magas akvárium, amiből nem tud kiugrani, minimum 40cm magas. És akkor nem kell a tetejére semmi, had szellőzzőn.


Aztán raksz egy tál vizet bele, és rá egy szivacsot, hogy ne fulladjanak bele a vízbe a tücskök (mert bele szoktak). Aztán lehet nekik enni adni banánt, petrezselymet, de ha nyáron tépsz egy kis füvet utcáról, azt is megeszik. És raksz egy akármilyen égőt fölülre, az lesz nekik a nap, és az befűti nekik 30 fokra.



Egy EXO-terra talajfűtő lap az drága, 7-10ezer Ft körül van és szerintem fölösleges, de ha akarod egy olyat is betolhatsz az akvárium alá, az 30 fokon tartja állandóan a hőmérsékletet.

2010. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akvárium hát mondjuk egy 50 literes.

50 x 80Ft = 4ezer Ft körül árulják.


Nagy barna tücsköt tudsz venni pl a VI. Eötvös u. 28-ban az Atlantisz díszállat kereskedésben.


Vagy a király utca és az Izabella sarkán is van egy állatosbolt.


Vagy a Kisteki állatkereskedés a VII. Dohány u 3.


De biztos hogy máshol is van, kisebb állatkereskedésekben kell megkérdezni, hogy árulnak e élő tücsköt.


Hja és még annnyi, hogy a hím tücskök nagyon ciripelnek éjjel. Néha rá szoktam ütni az akváriumra egy jó nagyot, hogy kussoljanak már el. Akkor 5 percig csönd van, aztán újrakezdik :)


Ugyanígy szaporíthatsz sáskát is, az annyiból jobb, hogy nem ciripel, csak azok méretre nagyobbak lesznek.

2010. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!