Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mindig igyekszem okosan...

Mindig igyekszem okosan válaszolgatni, meg nem bunkózok, de mégis egyre kevesebb %-ban tartják hasznosnak a válaszaimat. Most akkor hogy van ez? =)

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy "ÁLLATI" peches vagy :)
2010. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh köszi!Most már világos! =D
2010. dec. 6. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Henrik, ha jól gondolom :)

Elég sokszor adsz úgy választ, hogy azt már tökéletesen megtették, valamint elég sokszor látszik, hogy gőzöd sincs a dologról, csak átmásolsz valahonnan valamit, aminek vagy van köze a kérdéshez, vagy nincs.

2010. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nem!Nem vagyok Henrik! :)
2010. dec. 6. 18:30
 5/10 A kérdező kommentje:
És mindig egyediek a válaszaim.
2010. dec. 6. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj pár lepontozottat, így nehéz megmondani :)
2010. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első volnék. Remélem, nem sértődtél meg a kis tréfámon.

Vajon az állatos kérdésekre szoktál válaszolni és azért ebbe a kategóriába tetted a kérdést?

2010. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bólogass szorgalmasan a kérdezőnek,mert az állatok kategóriáiban az a gyakorlat hogy valaki föltesz kérdést amit meg is válaszol-két-három különböző reggel- és földbe döngöli aki nem tapsol Neki!Okosabb nem véleményt nyilvánitani állatos témákban akármilyen formában.Sajnos ezek teszik ellenszenvessé számomra az "állatbarátokat".Még a politikai kérdéseknél van ez a lepontozási gyakorlat!!

Nagy többségben a lepontozásban a kérdező a hunyó,mert Őt nem lehet visszapontozni!Ez szerintem rossz megoldás amit igyekszem elhinteni hogy változtassák meg!

Ha vissza lehetne pontozni a kérdezőt akkor meggondolná hogy mikor tapizza a piros mancsot!!

2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na de hülye vagyok!Azt hittem hogy az egyéb kérdések-hez tettem.Na ennyit a lyukas agyamról,meg az értetlen kérdéseimről. =D :D
2010. dec. 6. 19:06
 10/10 |_Acél_| válasza:
100%

Különbség van aközött, hogy okosan próbálsz válaszolni és okosan is válaszolsz. Az első nem biztosítja a másodikat.


Ezenkívül függ attól is, hogy milyen kategóriában válaszolgatsz leginkább: van ahol a válaszok szilárd alapon fekvő tények ( pl. " Tudományok " kategória ) és van ahol a válaszok nagy része szubjektív ( pl. " Önismereti " kategória )


Az első kategória-típusnál kevesebb esély van rá, hogy lepontozzanak, mivel hogyha 2*2 egyenlő 4- el és ezzel te is tisztában vagy akkor nincs miért lepontozzanak, mivel ez egy bizonyított adat, TÉNY.


Viszont a második kategória-típusnál már nem TÉNY- ek vannak nagyrészt, hanem inkább VÉLEMÉNY- ek. És a te véleményed 10 emberből sosem fog egyezni mind a tízével, ezért az a néhány aki nem ért veled egyet az lehetséges, hogy lefog pontozni. Nem a szándékot nézi, hanem azt, hogy nem ért veled egyet. És ez részben logikus is, hiszen a vélemények terén mivel nincs bizonyíték, ezért mindenki úgy alkothatja meg a véleményét, ahogyan akarja. Viszont amint mondtam, mindenkinek kevés a valószínűsége, hogy megtudsz felelni.

2010. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!