Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan kutyafajta amelyik...

Van olyan kutyafajta amelyik az őrző-védő kutyákhoz tartozik, de mozgékonyabb? Mert agilityzni is szeretnék vele. A Rottweiler alkalmas agilityre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A német juhász. Én agilytizek vele, az őrző-védő, pedig a vérében van. Nagyon jó és sokoldalu kutya, de ha kezdő vagy nem ajánlom.
2010. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a rotweiler nem a legjobb választás. Inkább a boxert ajánlom! Mamámnak van boxerja Anton a neve :P 3 éves lesz de annyi erő van benne hogy simán végigrántana az utcán. >< De mondjuk őt nemis kell sétáltatni hisz egyy hatalmas udvaron van :P Nade a boxer azért jó mert nagyon ügyes,karcsű állat. Gyorsan fut és nagyon jól ugrik!És olyan kis cuki képe van! Nagyon szeretetleméltó! Pl. Ha mamámé meglát még 3 évesen is mindig bepisil örömébe ><" Jaajakiscukorfalat *-* Szerintem ha nem ismered ezt a fajtát olvass utána. Nagyon könnyen tanítható! SOk sikert =)

13/L

UI: itt egy oldal, talán segít: [link]

2010. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ma 21:40 A kutyát sétáltatni kell akkor is, ha nagy az udvar. Szocializáció nagyon fontos és szükségük van különböző ingerekre, amik kint érik őket.

2010. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én azért nem viszem stálni mert jár kutyasuliba és ott kiugrándozza magát. Ha ígysem helyes akkor innentől fogva jobban odafigyelek és megyek vele sétálni. Köszönöm a tanácsot (:
2010. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el sétállni. Kutyasuli gondolom csak hetente egyszer, max kétszer van. Nekünk is nagy udvarunk van, járunk kutyasuliba, ennek ellenére minden nap megyünk sétállni is.
2010. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi a tanácsot =)

13/L

2010. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én nagyon ajánlom neked az ausztrál juhászkutyát. nekem 2 is van és nagyon szeretem őket. a border colliek családjába tartoznak de az a különbség hogy a border collikkal ellentétben nem hiperaktiv fajta. nagy a mozgásigénye az tény..de mégse kell vele állandóan foglalkozni. nagyon okos kutya,leginkább agilityre és terelésre "használják" neve ellenére amerikábol származik ahol szarvasmarha terlésre tenyésztették ki. középtermtű, középhosszu szörrel. nem ugat csak ha tényleg veszélyt érez(ezért nagyon jó őrző védő), imádja a vizet a havat..és nem ás ! magyarországon két tenyésztő van. megadom a linket ahol mi a sajátunkat vettük..:))remélem segitettem ..

[link]

2010. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Malinois. Sokan járnak vele agilityzni, eredményesen.
2010. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!