Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik az az állat ami egyévbe...

Melyik az az állat ami egyévben csak egyszer eszik?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a hsnyálmirigy termelése ennek az állatnak,és ezáltal cukorbetegnek is jó.
2010. dec. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te piszkosul kevered a dolgokat. A hasnyálmirigy egy szerv, ami termel inzulint, glukagont és egyéb anyagokat. De önmagában ennnek nincs pozitív hatása a cukorbetegere.

Az állat inzulin termelésének nincs közze ahhoz, hogy neki hányszor kell ennie egy évben.

Bármely állat a legtöbbször igyekszik enni, nincs olyan, ami direkt ritkán eszik. Krokodilnál pl előfordulhat hosszú hónapos, éves koplalás, illetve más hidegvérűeknél, gerincteleneknél is megfigyelhető, főleg szaporodási ciklus kapcsán. De ez nem azt jelenti, hogy nem kell neki a táplálék, csakhogy kibírja nélküle (persze aminek nem az élete utolsó ciklusa, miután meghal).

2010. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyen állatról!
2010. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A krokodil kibír elvileg 600 napot kaja nélkül. legalábbis az állatkertben ezt mondta egy ott dolgozó. Persze ehhez mozdulatlanul kell feküdnie és minimálisra csökkenteni az életfunkcióit.

Az más kérdés,hogy ennek ellenére nem egyszer eszik 600 naponta,de ha úgy adódna kibírná.

2010. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem halottam még ilyen álltról sosem!!!:D
2010. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!