Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc állatod?

Wolves kérdése:

Mi a kedvenc állatod?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen kedvenc, mert mindegyiket egyformán szeretem. Habár ragadozó állatot(madárpók, kígyó) azért nem tartanék, mert sajnálnám odaadni nekik az élő egeret.
2010. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kutyák :) De nagyon szeretem még a kígyókat és kisemlősöket is (hörcsög,nyuszi). Ezeket tartom is.

Ezen kívül még szeretem a vadállatokat is, tigris, zebra, zsiráf, oroszlán.. bármi :)


De amúgy alapvetően minden állatot szeretek.

2010. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egér, minden mennyiségben. :D Szeretem a patkányokat is, de nekik sokkal sprődebb a szőrük.

Ezek a kedvencek. Emellett szinte minden állatot szeretek és csodálok, és épp ezért nem értek egyet a "kutya vagy macska párti vagy" típusú kérdésekkel.

2010. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

már elnézést, de ez a kérdés a 30-dik ilyen jellegű.Mindegy, nem szándékoztam bunkónak tűnni.


Kutya: Okos, szép intelligens.

Ló: Kecses, és nagyon szép külleme van.

Macska: Simogatni való kis gombóc

hörcsög: Nagyon aranyos kis rágcsáló

Nem ebben a sorrendben,de Ők a a Kedvenc Állataim.Minden állatot szeretek, de persze vannak kivételek.Mint például a: Pókok.Nem iszonyodom tőlük, de nem is tartanám.

2010. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!