Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van akit SZÁNDÉKOSAN felébresz...

Van akit SZÁNDÉKOSAN felébreszt az állata, az állatoknál van ilyen?

Figyelt kérdés

Nekem mikor alszok, behúzom a függönyt, mert kint világos van. Mikor itthon maradok és sokáig aludhatok, akkor alszok 9-10 ig. És mikor már kint világos van, de bent sötét, akkor a kutyám, oda jön, és bökdösi a lábamat, kezemet, vagy az ágyat, hogy keljek már fel. A papagájom meg a csengőt rázza, de mint az örült, addig rázza, amig fel nem kelek... Komolyan direkt felkeltenek az állataim. Mikor nem volt egyik sem, nem gondoltam volna, hogy csinálnak ilyet.

Másnál is van így?

Az állatoknál van ilyen, hogy felkeltik egymást?


2010. dec. 23. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hétköznap 6-kor engedem ki a kutyát a dolgára, hétvégén ha 7-ig nem megy ki, akkor megjelenik az ágyam mellett és olyan merően néz, hogy kénytelen vagyok felkelni és kiengedni. De a sétával is ez a helyzet.
2010. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám volt ilyen. Ha felkelt, engem is keltett, unatkozott. Idejött, dorombolt, nyávogott, taposott (felnőtt korában is). Aztán mikor felkeltem, már nem csinálta ilyen intenzíven. :D Szóval ő is direkt felkeltett, hogy foglalkozzak vele.
2010. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is kezdek ettől kiborulni. Mióta bent alszanak, minden reggel 6 körül úgy kelek, úgy egy lufifejű bulldog bámul bele az arcomba, és halálra rémülök.

Nem piszkál, nem matat, szerintem még a levegőt is visszatartja, csak bámul. Nagyon idegesítő:)

2010. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, a húgom 2 hónapja fogadott be egy tacsi keveréket az utcáról (2.5 hónapos volt a kutyus, amikor kitették a nyíregyházi kórháznál). kinti-benti kutyus, és mivel még pici, nem hagyja a húgomat aludni. A húgom sokszor éjszakás, mivel ápoló, és a kiskutya felkelti kb 2-3 óránként.


Kedves kouldelka! Nem kellett volna lufifejű bulldogot venned :))))! Nagyon jól szórakoztam a beírásodon!

2010. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztaltam. Nekem törpenyuszim van, ő a hörcsögeimmel ellentétben a szobámban alszik. Ha elunja magát, ez változó lehet, akkor rázza a rácsot. Unatkozik. De tényleg iszonyat idegesítő. Én ilyenkor fogom, és kirakom anyumhoz a konyhába, ő rohangál, én meg alszom :)
2010. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!