Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol találok Pest megyében...

Hol találok Pest megyében (vagy a közelében) versenyistállót, ahol zsokékat "képeznek"?

Figyelt kérdés

Az álmom az, hogy zsoké legyek, hogyan bonyolítsam le ezt? Kivel beszéljek, hogyan csináljam?

Hol érdeklődjek?

El kell mennem egy versenyistállóba, és ott kell beszélnem a góréval, vagy hogy?

Egyáltalán hol vannak ilyen istállók?

Zsokék, jelentkezzetek, ti hogy kezdtétek?

Kérlek titeket, fontos lenne...

Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)


2010. dec. 25. 16:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Namáááááár, hát a karrieremet töritek darabokra, ha nem válaszoltok!

plííííííz

2010. dec. 25. 18:31
 2/14 anonim ***** válasza:

Itt érdeklődj a fórumon:

[link]

értelemszerűen a galoppos részben,van is tán olyan topic,hogy "Zsoké szeretnék lenni".

Különben ott Fortuna néven írok.

2010. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ááá, köszönöm szépen!
2010. dec. 25. 22:10
 4/14 A kérdező kommentje:

Úristen, hát én itt nem nagyon tudok kiigazodni, eljutottam odáig, hogy regeltem, meg megtaláltam a fórumot, de innen hogyan tovább? Melyik topic?

Elvesztem... :(

Ne haragudj, hogy hülye vagyok, de ááááh, ezen nem találok semmit. :'(

2010. dec. 25. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Zsokénak jó könnyűnek és alacsonynak kell lenned. A Tattersalban kéne érdeklődnöd, vagy Alagon-Dunakeszin a galoppistállóknál. Jó egyensúlyérzék kell, mivel csak a lábszáraddal van kontaktod a lóval. Jó lovasnak kell lenni, tudni kell kezelni az elrohanást, és a telivérek agyasságát.
2010. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a topik, amiről az első hozzászóló beszélt.

2010. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


22:41 152 centi vagyok, és 45 kiló. A lovaglással szerintem nem lesz gond, de majd kiderül. Volt már dolgom pár agyafúrt lóval. (Most is egy ilyen lóval foglalkozom, 5 éves kanca, nagyon menős, én lovagolom be, de ki tudok rajta fogni.)

Majd megtanulok én igazi telivéreket kezelni.

2010. dec. 25. 23:06
 8/14 A kérdező kommentje:

JÍÍ, el kell mennem a Kincsem Parkba, és érdeklődök ott, itt azt mondták egy csajnak.

Köszi a segítséget!

jövök vilááág...

2010. dec. 25. 23:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha ott nem megy, elmegyek oda... A Dunakeszis istállóba.
2010. dec. 25. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:

A Tatternak köze nincs a galopphoz,oda főképp "úrlovasok"járnak,beképzelt és igen béna banda.

A galopp teljesen más stílus más lovakkal.

Azért írtam az Abrakmester fórumot,mert ha csak úgy odamész Alagra ismeretlenül,jó eséllyel elhajtanak,sőt be sem jutsz a telepre.

Az Abrakmesterre jár sok lovas,tréner,lótulajdonos,hátha...

2010. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!