Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ennek meg mi értelme van?...

Ennek meg mi értelme van? Csak engem háborít fel?

Figyelt kérdés

Azt már sajnos a mai világban kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy vannak állatkínzók, akik ellen nem mindig tehetünk, de kiakasztott az, amit ma tapasztaltam.

Mindenki tisztában van ugye azzal, hogy milyen "igényes" oldal is a napiszar.com, nem is szoktam látogatni, egy ismerősöm panaszolta, hogy oda már nemcsak magukat leégető, buta kis féltinik kerülnek fel, hanem állatkínzással kapcsolatos fotók. Bevallom, utána néztem, és tragikusnak tartom, hogy ezeket a szemeteket még reklámozzák is. Mire jó ez?? Lehetne ezzel valamit kezdeni szerintetek? Engem teljesen kiakaszt.


2010. dec. 25. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad: sajnos nem lehet mit tenni.

Amerikában sokkal több joguk van az Állatvédőknek mint, itt Magyarországon.Ott nagyobb hangsúlyt fektetnek az állatvédelemre.

Állatvédők sem tesznek itt semmit! Na jó, nem azt mondom, hogy nem értékelem a munkájukat csak ez még nem elég!Az Államnak kellene törvényeket hozni, és azokat rendszeresen ellenőrizni!

2010. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát persze, hisz alig tudnak mit tenni, mert őket jóformán jobban korlátozza a törvény mint az állatkínzókat.
2010. dec. 25. 20:39
 3/13 A kérdező kommentje:
De engem ez akkor is nagyon felháborít, mert egy csomóan ezeket a képeket látják az interneten, és ők is követik ezt a példát, és nem érdekli őket, hogx egy ártatlan lénnyel teszik ezt.
2010. dec. 25. 20:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem tudunk mit csinálni. Az lenne a megoldás, ha az állatkínzást úgy büntetnék, mintha az elkövető nem egy állattal, hanem egy másik emberrel tenné. Sőt én azt is büntetném, aki állatkínzással kapcsolatos képet, vagy videót tesz fel az oldalára.
2010. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem követnék ilyen példát, de az állatvédőkkel sem vagyok megelégedve. Itt a közelben (a Naplás tónál) történt, hogy egy ló kiszaladt az útra, a jármű meg elcsapta. Kiloccsant szerencsétlen ló agya az útra, elaltatták persze. Az állatvédők most a ló gazdáját szekálják, hogy miért nem vitette állatkórházba. Mit lehetett volna tenni az ilyen lóval? Éljen agy nélkül? Ennyit erről.
2010. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4. kommentelő: Egyetértek

5. kommentelő: szerintem te elnéztél valamit, mert ha valakinek nincs agya, akkor már nem él, ergó nincs szükség altatásra.

2010. dec. 25. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:

A napiszarra nem azért teszik fel ezeket a képeket, mert ők is ilyenek. Tudom, hogy úgy tűnik, de hidd el megvan rá a magyarázat. Ők is ellene vannak, csak megmutatják, hogy egyesek milyen elvetemült állatkínzók.

Amúgy nehogy azt hidd, hogy én napiszar rajongó vagyok. Itt és most leszögezem, hogy rühellem az oldalt és a posztolókat is!

2010. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem van köztük ilyen is olyan is, de én a magam és még sok más ember nevében is állíthatom, hogy nem kell reklámozni az elrettentő példát, tudjuk mi ezeket a dolgokat, aki meg nem az élvezze a boldog tudatlanságot.
2010. dec. 25. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
De viszont szerintem, ha a kép tulajdonosa meglátná a képet az oldalon akkor biztos büszke lenne rá..
2010. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon sokszor a tulajdonos tölti fel. Ha nem akarná hogy lássák, nem csinálna képeket.
2010. dec. 25. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!