Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell megtalálni a...

Hogyan kell megtalálni a szarvasgombát a malaccal?

Figyelt kérdés
Ja és nem tudtok egy szarvasgomba lelőhejet?:)
2010. dec. 26. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A megfelelő malac már megvan hozzá?
2010. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja
2010. dec. 26. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Disznó fuss a jelszó..
2010. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem tudsz egy hejet tolna megyébe ahol van szarvasgomba?
2010. dec. 26. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell a malacot betanítani sem,mert jó a szaglása,és szinte azonnal megtalálja a szarvasgombát.

Csak pórázon kell tartani,és engedni,hogy az erdőben sétálgasson kedvére.HA megérzi a gombát akkor rögtön ásni kezd..De elvenni nehezen fogod tőle,mert ahogy kiásta már eszi is meg..Volt eset,hogy a gazdi az ujjait vesztette el,mert el akarta venni a gombát a malactól.

Mindjárt megkeresem a linket ahol olvastam..

2010. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi de nekem egy vietnámi csüngőhasum van aminek a szájába is nyulhatok semmit nem tesz és még csak fél éves vagy annyi semxd azért köszi:)
2010. dec. 26. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt a link

[link]

2010. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz
2010. dec. 26. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Hej! En nem ismerek egy heLYet se, de a ismernek is, boztos, hogy LY-vel irnam!!!!!


Amugy mindig fak kozeleben van ugy tudom, mivel gyokerhez kapcsolva no. Ha egy fa gyokerei folott gombalegyek vannak, akkor ott valoszinuleg van. Amugy lehet, hogy en tudom rosszul, de manapsag ugy tudom, kutyakat hasznalnak, mivel a diszno kevesbe idomithato es hajlamos nem megvarni, mig te elveszed a zsakamanyat (ertsd: megeszi)

2010. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En esztirtad!Sekfely és akkor úgy szolitsalak hogy:ten,men,ek,me,test...:(
2010. dec. 27. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!