Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi ennek a ló fajtának a neve?

Mi ennek a ló fajtának a neve?

Figyelt kérdés
Tipikusan amerikai farmokon szokták használni, nagy erős ló, olyan mintha szakálkája lenne és az alsó lábszárán is hosszú a szőr. Tudom, elég hülyén írtam le, de nem nagyon értek a lovakhoz. :)
2010. dec. 29. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Clydesdale vagy Shire,esetleg Tinker horse,de tudtommal mindhárom angol fajta.Ellenben a Clydesdale igen elterjedt az USA-ban.
2010. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lábuk az stimm, de nincs szakáll. :) Ált barna és fehér a sörénye
2010. dec. 29. 23:23
 3/9 feketelovas válasza:
Fényképet nem tudsz belinkelni? Én ismerem a lófajtákat, egy kép alapján valószínűleg tudnék mondani valamit.
2010. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg jütlandi(dán hidegvérű).De nem hiszem,hogy az Amerikában gyakori lenne...
2010. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,egy kép sokat segítene:)
2010. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor bezzeg egy film sem jut eszembe ám, amiben szerepelne ilyen ló, máskor meg mindenhol látom, próbálok keresgélni. Köszi az eddigieket
2010. dec. 30. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem rájuk gondolsz?

http://www.youtube.com/watch?v=nGx4E8w5VHg

Ez Clydesdale.

2010. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Amire én gondolok az valahogy olyan... nem is tudom h mondjam, úgy néz ki mint egy bölcs öregember. :D Najó egyre hülyébbnek néztek gondolom.
2010. dec. 31. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy:)Lehet,hogy még mi sem láttunk olyan lovat.Bár nekem a Clydesdale akkor is gyanús,mert az is néha ahány,annyiféle:DHa sikerül azért egy képet találnod vagy egy filmet mondani,utánanézek,mostmár nagyon kíváncsi vagyok:)
2010. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!