Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska? Miért?

Kutya vagy macska? Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kutya! mert szerintem jobb mint a macska !! pl: a kutya házőrző, nem csikargat össze mint a macska..... szerintem kutya!!
2010. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
KUTYA!!!:-))Volt macskám is,most kutyám van.Össze sem lehet hasonlitani a kettőt!Egy kutyánál jobban egy állat sem tud szeretni!1000x meghálálja a tőled kapott szeretetet :-),és még sorolhatnám...;)
2010. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt cicám is és nem olyan hálás amit kap z embertől mint a kutya ,úgyhogy nekem a kutya egyébként is a kutya az ember legjobb barátja-társa nálunk meg család tag és a leghűbb társ úgyhogy nincs nála jobb barát.:)egyértelmű hogy a blökik a nyerők :D
2010. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettőben volt/van részem!!

A kutya mellett állok teljes mértékben!Ő neked is tud programot biztosítani,mikor sétáltok,össze lehet barátkozni más kutyásokkal!

A macskám még az alomba sem tudott szarni,mindig mellé csinált,és szétkente a csempén!

A kutyát kiviszed,pisil,kakil,kevesebb gond van vele,ráadásul nem csak akkor játszik,mikor neki van kedve,hanem mikor neked is!!

2011. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Macska. Önálló, önző, kihasznál és le se köp. Gyönyörű, fenséges, makacs, eléri amit akar. Dorombol ha kell, de harap, karmol, ha nem tetszik neki, amit kap.

Talán azért választom inkább őket, mert van pár közös vonás.


Egy kutya elvárja, hogy szeretgesd, hogy foglalkozz - játssz vele.

Persze semmi bajom a kutyákkal. Sőt. De az ami egy kutya szemében látszik, az a mélységes szeretet és hűség zavarba hoz. Ellenben egy macskusz lenéző pillantásával, álszent dorombolásával, sikolyfakasztó dagasztásával... :P :)

Mellettük nem érzem úgy lekötve magam. Nem okoz lelkiismeret-furdalást, ha ki-kimaradok. :)

Viszont egy kutya nyüszítése... Majd ha lesz egy tanyám. Akkor. Akkor majd lesz vaum is. :)


Meg ló. Sok ló. Meg kecske. Meg tyúk. Meg kacsa. Meg nyúl. Meg csacsi. Meg egy jeti. És rengeteg macskusz. :D

2011. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kutya, mert bevonzza a pozitív dolgokat

Macska, mert elűzi a negatívakat

-állítólag

2011. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kutya mert hűséges és önfeláldozó!
2011. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mandarinzselé válasza:
100%

Nekem volt már mindkettő, így tapasztalt vagyok. Most két cicám van.

Hihetetlenül édesek, ennivalóak és szerethetőek. Mindig ott vannak körülötted, és mindig sugárzik róluk a vidámság, így engem is boldoggá tesznek :) Viszont nem lehet elhanyagolni a gondoskodásunkat, napi 2-3-szor enni kell nekik adni, télen meleg helyre kell őket vinni aludni, oda macskaalom kell állandóan, nem mindegy, milyen tápot adsz nekik, mert nagyon finnyásak. És nekünk a fiú cicánkat ki kell heréltetni, a lányt meg ivartalanítani, mert a fiút bántja a konkurencia, na meg a sok kiscicával se tudnánk mit kezdeni.

Azt is szeretem bennük, hogy néha csak ott fekszenek melletted, és ez tök kellemes (pl. mikor tanulsz, vagy tv-t nézel)


A kutya az pedig igazi barát. Játszhatsz vele, futkározhattok az udvaron, nagyon aranyos! Mindig tele van energiával. Róla is nagyon kell gondoskodni, és néha galibát is okoz. Tőlünk pl. állandóan kiszökött, és néha megette mari néni tyúkjait :D aztán meg ki kellett fizetnünk. De komolyan, igazi örömöt okoz!


Tehát legfőképpen tőled függ, milyen állat való neked. Attól, hogy mennyi időd és energiád van a gondozásukra. De az biztos, hogy ez mond megtérül! Én imádom őket, fényt visznek az életembe :D

2011. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fanyicica válasza:
Macska: mert önálló és szabadságszerető. A macskatartás egyszerű dolog. Szereti a tisztaságot , naponta többször is mosakszik. Ha békés és elégedett dorombolva odasimul a gazdiához. (tapasztalat)
2011. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyik se !! Csak béka, vagy szalamandra jöhet szóba.
2011. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!