Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék tartani olyan...

Szeretnék tartani olyan állatot, állatokat (de akkor ne túl nagy), amivel nincs sok gond, és (bár ez nem olyan fontos) ne foglaljon sok helyet. Van valami ajánlatotok? Ja és ne is legyen nagyon drága!

Figyelt kérdés
köszönöm :)
2011. jan. 8. 20:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Aranyhalak?
2011. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Macska. Ingyen is hozzájuthatsz, menhelyeken nagyon sok cica vár gazdára. Ezzel jót is cselekszel :-)
2011. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai törpehörcsög. Egyedül kell tartani, viszonylag kis helyen elfér, egyszerű a tartása. Csak éjszaka neszel egy kicsit. :)
2011. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hörcsög?
2011. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első, a hal pont hogy drága. Nem a hal konkrétan, hanem a felszerelés.
2011. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Platypus ***** válasza:
30%
Ha szereted az extrémebb állatokat, akkor egy olcsóbb madárpók. Nekem 5000Ft-ból megvolt a pókom terráriumostul, hetente pár tücsköt evett. De például egy tűzhasú unkát is egyszerű és olcsó tartani. Vagy botsáskákat. A legolcsóbb kisemlősök minden szempontból a törpehörcsögök, a legkevesebb gond az afrikai törpeegérrel van. Madárból a zebrapinty és a hullámos papagáj tartása egyszerű, bár ők némileg nagyobb és ezért drágább kalitkát igényelnek.
2011. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Japán táncolóegér. tartása egyszerű, max 1200 Ft, de láttam már 600 Ft-ért is. Csak párban kell tartani (nőstényeket vagy egy nőstényt egy hímmel, ha nem baj, hogy szaporulat lesz, hímeket nem jó együtt tartani). Nálam 45*22-es terrában van három egér. nem szöknek, nem másznak, elvannak magukban. csak takarítani és etetni/itatni kell őket. Kerék se kell nekik, így nyikorogni se fognak, viszont éjszakai állatok, a futkorászásukat hallani fogod esténként. De ez csak kis neszezés a forgácson.

[link]

2011. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tűzhasú gőtéim volta, jó fejek, ki is veheted őket egy kicsit, csak arra figyelj, hogy lefed valamivel a terrárium tetejét. Afrikai achát csiga is jó választás, vagy a botsáska (csak olyat még sehol sem láttam),vagy ezerlábú, valamilyen, rák vagy béka fajta esetleg csótány. Most afrikai csíkos fűegereink vannak, és nagyon aranyosak (az egyik engedi simogatni magát)
2011. jan. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mondjuk nem kedvelem a pókokat, kicsit rosszul is vagyok tőlük, szóval az nem igazán :D De a hörcsög jónak tűnik... volt is már csak elment mert nemvolt hozzá ketrecem, és amit csináltam abból valahogy kiszökött....macskám viszont nem nagyon lehet mert van egy nyuszim, meg egy kiskutyám....azok is harcolnak egymással :P :)
2011. jan. 9. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van nyuszim, már két éves lesz lassan! Cicát meg karácsonyra kaptam és nagyon jól kijönnek egymással :)
2011. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!