Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy történhetett ez?

Hogy történhetett ez?

Figyelt kérdés

1 hete van egy papagájom. és egyedül voltam a szobámban. Arra keltem fel, hogy a papagájom beszélt. ezt mondta: segíts neki!

én meg nem értettem, hogy ezt kitől hallotta. 2 percig ezt sorolta. rá 1 nappal később haza menet az iskolából látom a fekete zászlót az emeletes házon. meghalt a szomszédunk.

nagyon megrémisztett ez a dolog.


2011. jan. 10. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez durva ...:O
2011. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

erre en is kivancsi vagyok.

azt mondom hogy tedd be az Ezoteria kategoriaba is

2011. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Juj..hát ez eléggé félelmetes...szerintem is írd be az ezotériába is;)és..ez eléggé rémisztő.
2011. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És amúgy is tud beszélni vagy csak most fordult elő ilyen először?

Az állatok meg érzik az ilyen dolgokat.

2011. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hideglelősen hangzik... a választ sajnos nem tudom és csak remélni merem, hogy nem kamu a történet. Az ezotériában valószínűleg több ötletük lesz, hogy mi lehetett.
2011. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne rakd be az ezotériába, ott kiröhögnek -.- . Lehet hogy a szomszédod lelke ott volt, és lehet hogy még újra lehetett volna éleszteni. Persze ha még nem is volt biológiailag halott az illető, nem a te hibád. Ja és kérdezd meg melyik napszakban hunyt el.
2011. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Platypus ***** válasza:

Elég hidegrázós a dolog, de ha legközelebb is megszólal, és ugyanezt mondja, akkor megnyugodhatsz, nem lát szellemeket. Akár a TV-ből is megtanulhatta ezt a mondatot, vagy ha gyakran hallotta akkor az előző gazdáitól is. Ha egy hete van nálad, akkor sok mindent tudhat, amit még nem produkált előtted.

Kérdezd meg, miben halt meg a szomszéd, ha kórházban és beteg volt, akkor úgysem tudott volna rajta senki segíteni.

2011. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez tuti kamu. Két szót mond egymás után a papagáj? Na ne már. Meg én még sosem láttam egyetlen emeletesházon sem fekete zászlót. Amugy nem zárom ki a természetfeletti dolgokat, de ez azért sok.
2011. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Abban nem kívánok állást foglalni, hogy kamu-e a kérdés, de az egyáltalán nem ritka, hogy egy papagáj két szót egymás után mondjon. Azt ő nem tudatosan, két szónak vagy akár egy mondatnak tanulja meg, hanem egy hangsornak. Nagyapám hullámosa anno elég sok mondatot megtanult, a szokásos "Gyurrrika vagyok", "Gyere ide" és társain túl bonyolultabbakat is, pl. nagyapám betanította neki a lakcímüket is, abban a reményben, hogy ha véletlenül elrepülne a hülye tollas, egyszer csak rázendít és talán valaki becsülettel visszahozza. Azért egy utcanév+házszám már elég összetett, ugye?

Amúgy pedig sok helyen szoktak kitenni emeletes házakra is fekete zászlót, ha az egyik lakó meghal. Persze ez csak kulturált lakóközösségnél müködik, de van ilyen is.

2011. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Talán a folyosón, szomszéd lakásban hallotta az embereket, hogy ezt mondják. Jobbat nem took
2011. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!