Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » MEnnyibe kerül, és mennyi...

MEnnyibe kerül, és mennyi gondoskodást igényel egy madárpók?

Figyelt kérdés
még arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e több madárpókot tartani együtt és, hogy mit kéne tudnom róluk mielödt örökbe fogadnék egyet-kettöt
2011. jan. 10. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
ez engem is érdekel, csak azért írok
2011. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a kb. 2 cm körüliek olyan 2000 Ft-tól kezdődnek. Azt nem tudom, hogy többet lehet-e együtt tartani.

Nálunk általában vizet kapott, meg vettünk neki kukacot, tücsköt. Néha a kertben fogtunk. Nem volt vele sok baj.

2011. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
úristen ki az akinek kell madárpók???? :D
2011. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem. köszönöm a válaszokat de még várom a többiekét is
2011. jan. 10. 14:36
 5/8 anonim válasza:
üdv. Az arachnida.hu fórumon minden kérdésedre választ kapsz
2011. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
30x30x30 centis, háttér nélküli, használt terráriumot 3000 Ft-ért vettem, a pókot ajándékba kaptam de kb. 2000 Ft körül lehetett. Egy hím Brachypelma vagans volt, ez a faj ideális kezdésnek. Az etetésen kívül nem sok gondoskodás kell neki, a talajt nem szabad hagyni csontra kiszáradni, ennyi. Tudtommal nem ajánlott több pókot együtt tartani. Amikor a pók kicsit nagyobb lett, ásott egy lyukat, amiből elő se jött az etetésen kívül. A pókok nem a legmozgalmasabb háziállatok.
2011. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az áruk pár száz forinttól a csillagos égig terjed, fajtól és vedlések számától függően. gondozásuk nem túl bajos, ha megvan a megfelelő terrárium, és technika, akkor időnként etetni, itatni, párásítani kell.

én nem tudok róla, hogy lehetne őket együtt tartani, max ha ki akarod deríteni, melyikük a legerősebb :D

egyébként pedig többféle igényük lehet fajtól függően.


az arachnida fórumot én is ajánlom!

2011. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Getta tökéletesen elmondta, annyit fűznék hozzá, hogy az áruk függ a méretüktől is.


A madárpók olyan állat, ami csak dísz. Kiveheted a kezedre, de az a legjobb neki, ha hagyod, hogy ellegyen a terráriumban és úgy nézegeted. Gondozni nem nehéz. Csak nehogy aztán megund... :P

2011. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!