Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvoshoz kell időpont?

Állatorvoshoz kell időpont?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy cicát és el szeretném vinni dokihoz. Kell előre telefonálnom időpontért, vagy úgy is jó, hogyha csak odaállítok?

A cicának látszólag semmi baja, viszont még semmilyen oltása nincs, féreghajtás meg bolhaírtás meg szerintem nem felesleges dolog.

Kell valamit vinnem (pénzen meg a macsekon kívül)?


2011. jan. 11. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a rendelési időben mész, akkor sem árt felhívni előtte, nehogy pont akkor hívják el őt, amikor mennél.Ha nincs még oltási könyve, akkor csak pénzt, és a cicát vigyed.
2011. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, nem tudom.

Nálunk nem kell telefonálni. Odamegyünk, kivárjuk a sorunk és kész. Ha meg kihívják valahová, úgyis megy. Ha sűrgős, akkor kögtön. Ha nem olyan vészes, akkor ha pont akkor érsz oda, még lehet behív. Ha nem, vársz még visszaér, és sorrajutsz. Legalábbis nálunk így van.

Vinni ahogy az első írta; a pénzen és a cicuson kívül nem kell mást. Hisz még oltási kiskönyve nincs.

2011. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*rögtön

**sorrak kerülsz

2011. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 11. 19:02
 6/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek mekkora összegre kell, hogy számítsak? Vagy ez nagyon változó?
2011. jan. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!