Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magyarországon van Gypsy...

Magyarországon van Gypsy Vanner ló? És ha igen hol?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a ló szép?

[link]


2011. jan. 21. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy van-e. De nekem nem teszik a patasörénye meg ez a robusztus testfelépítés

2011. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy lehet-e venni itt. nekem sem tetszik a patasörénye, viszont mint minden ló ez is szép, az kétségtelen. és persze attól függ, hogy milyen célra kéne...
2011. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szép! :) ...és mivel nagyon ritka, nagyon nagyon nagyon drága! Nálunk jelenleg nem is tartanak számon egy Gypsy Vanner-t sem. Ha a külleme miatt tetszik ez a ló, ajánlom a Shire-t. Nálunk is van néhány kitűnő példány, igaz behozott lovak. Jó Shire-ket lehet venni már 2 milláé :D
2011. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az ár nem számít..és Magyarországon mégis hol vannak Gypsy Vanner vagy Shire vagy más Hidegvérű lovak?

Hobby és Verseny célra kellene...

2011. jan. 23. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinte is gyönyörű álalt, de igen amugy Magyarországon van és nem is kevés.:D Sőőőt.. Fríz is van. Ő ugyan íygy néz ki csak tljesen fekete és ők is vannak 1-2 milla körül és már gyönyörűeket kapsz ennyi pénzért lappal meg mindenne együtt. itt van párlink.:) [link] pl itt van úő.. versenyezni tudsz vele méghobbi célra is megfelel és gyönyörű tisztavérű fiatal kanca. de lovasok.hu-n nagyon sokat találsz. egyedül gyipsy wannert nem látok de még olyanra is rá lehet keresini a neten.:) most shire-ből sincs sok, neten is scak 2 félvért árulnak, nekem nagyon tetszenek. az egyik csikó a másik már felnőttpaci. [link] sok szerencsét.:):)
2011. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy Magyarországon sok Fríz van.

Pl. Derecskén -pontosan nem tudom-

van egy fríz farm is...vagy tenyésztő vagy pedig csak hobby szinten tartja őket.Gyönyörűállatok...az a dús bokaszőr és sörény...:D imááádom

2011. jan. 24. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
paci.hu-n van egy külön topic ennek a fajtának is, létezik itthon is :)
2011. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

patasörény??? na ne idegeljetek o.o

az bokaszőrzet....istenem xD

2011. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. jan. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!