Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kis palota pincsi kutyám...

Kis palota pincsi kutyám megszökött. Van rá esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Kicsi palota pincsi kutyám elszökött, most, este 8óra nagyon sötét van, kimentem, kiabáltam neki, kertek alól ment ki. Anyámmal bejártuk kb egy 100-200 méteren kiabáltunk neki, de nem jött. Nagyon félek. Nagyon pici, lehet hogy forog valami kutya és arra ment ki... Félek hogy megfagy... Van rá esély hogy visszajön? Nagyon kétségbe vagyok esve.:'(
2011. jan. 21. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

persze..:)

a palotapicsik elég szökősek.

Ha 2 napon belül nem megy haza mindenképp nyomtassatok képet róla és rakjátokki h elveszett!!!

Nekem sajnos a palotapincsimet lelőtte a szomszéd

és megúszta....Erősítsétek meg a kerítést,mert a rosszindulatú emberek olyat tesznek vele amire még gondolni is rosz....

2011. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bretso válasza:
11%
Ha sok kínai lakik a közeletekben, akkor házhozszállítással visszahozzák... egy kis felárral.
2011. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1.kommentelőnek köszönöm szépen... remélem hazatalál... Nagyon hiányzik :(
2011. jan. 21. 20:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Esélyt látok rá:) amúgy kan vagy szuka? mennyi idős?
2011. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kan, 1éves.
2011. jan. 21. 20:54
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos, a pincsi nagyon buta és rossz orrú kutyafajta, gyakran már 100 méterről sem talál vissza, ha nem ismeri a terepet. De azért nem kizárt, hogy szerencséje lesz, és valahogy visszakeveredik.

Meg nem fagy, kimondottan jól bírja a hideget.

2011. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1. mindenképpen ivartalanítanám

2. környéken + állatorvosi rendelőben fotós plakát

2011. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
KAnok szökősebbek lehet valami tüzelő szuka után ment el ( ne mondja nekem senki h nem tüzelnek télen mert volt már olyan kutya az ismerettségi körömben) szerintem vissza fog jönni:) legalábbis remélem őszintén nekem 2 kutyám van belehalnék ha valamelyikkel történne valami:SS
2011. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kan palota pincsim van, folyton elszökne, ha tehetné... Figyelünk rá, de néha így is megesik. Általában megy egy kört, amerre sétálni szoktunk és 20 perc múlva visszajön.
2011. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Istenem visszajött..

Megyek ki hogy kinyitom neki az utca ajtót, ha esetleg erre jönne... Erre fut velem szembe.:D Olyan meg könnyebbülés töltött el.

2011. jan. 21. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!