Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Idegesítettél már fel állatot?...

Idegesítettél már fel állatot? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van itt egy kérdező srác, aki földigilisztát nevelget. Szerintem már nagyon ideges lehet az állatja, mert állítólag locsolja a gazdája.

:-))

2011. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon számolom már. Általában ha először ők felbosszantanak, akkor énis beszállok a játékba. Nyerni szoktam:)
2011. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

utolsó:


és hogyan idegesíted őket? miket csinálsz velük? ők hogy idegesítenek téged?

2011. jan. 31. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Igazságosztó 2s-el.

Először is gratulálok,másodszorra ne idegesítsd az állatok.Ha gyengépp az idegzete görcsrohama is lehet,bár ez attól függ milyen állat.Ha kutya remélem letépi a karodat,mert egy seg.fej vagy.

2011. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cory Rose ***** válasza:
62%
A macskám már attól is felidegesítődik ha csak simogatom.. Ha meg kell fésülni, attól meg kész idegbeteg lesz. Kicsit agresszív. :) e amúgy direkt nem szokásom idegesíteni.
2011. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a tehenekkel nem túl jó a kapcsolatom sajnos. konkrétan én nagyon szerettem őket, ők viszont engem nagyon nem.

Egyszer vidéken sétáltam és megláttam egyet legelészni az út szélén, gondoltam megsimogatom. Ő másképp gondolta. Elkezdett bőgni, fujtatni és teljes erővel meglódult felém, szerencsére ki volt kötve egy aprócska kis karóra, majdnem kitépte a földből, remegtem hazáig.

Másodszor az állatkertben akartam a tehenet megsimogatni megöklelte a kezemet, nekinyomta a karámnak, majdnem eltörte.

Azóta nem próbálok tehenet simogatni.

2011. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen egyszer egy lovat.Még apró voltam és úgy gondoltam remek móka lesz, ha ráfújok az orrára néhányszor. Ő ezt annyira nem értékelte, és rám ágaskodott. Még jó, hogy egy mellettem nézelődő úriembernek volt lélekjelenléte, és elrántott.
2011. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zsancaaa ***** válasza:
0%
Igen a kutyámat.Húztam a bajszát.
2011. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, kiskoromban mamám megkötött kutyája felett hadonásztam egy farúddal, és néha rá is csaptam a háza vastetejére. LOL
2011. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!