Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni kutyáknak-macs...

Hol tudok venni kutyáknak-macskáknak készült csukamájolajat?

Figyelt kérdés
A neten csak webáruházakban találtam, de rendelni nem szeretnék, mert nagyon drágán szállítanak... Állatpatikákban keressem, vagy csak sétáljak be a humán gyógyszertárba, mert úgyis ugyanazt adják, vagy mégis merre próbálkozzak?
2011. febr. 2. 08:11
 1/4 anonim válasza:
Bármelyik humán gyógyszertárban bepróbálkozhatsz, de inkább a nagyobbakban van rá esélyed, hogy tartanak.
2011. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Bioboltban is lehet próbálkozni, a patika is megér egy kört. A csukamájolaj az natúr tőkehalmájolaj, akár embernek, akár állatnak készítik. Sőt, a teszkóban vehetsz tőkehalmáj konzervet is, ez a legolcsóbb konzerv haltermék.
2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Patikában kaptam, köszönöm :) De ez a tőkehalkonzerv is érdekes, majd ránézek :)
2011. febr. 3. 10:23
 4/4 Cherry13 válasza:
Székesfehérváron van ilyen kutya-macska kórház szerintem ott lehet de nem biztos
2011. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!