Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az állatkínzá...

Mit tudnék tenni az állatkínzás ellen? Annyira rossz

Figyelt kérdés

sziasztok! Én a sok ember közül egy vagyok aki egyszerűen bőg, ha lát valami szegény és kínzott kinézetű állatot!

Kérlek segítsetek nekem, hogy mit tudnék tenni szegényekért!


2011. febr. 7. 12:53
 1/8 Panda Péter válasza:
37%
attól nem lesz jobb, hogy kérdés formájában kvázi berinyálsz egy baromira nem erről szóló témakörbe.
2011. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézegesd csak a videókat, aztán majd emelkedik az ingerküszöböd. Állatot ugyanis egyféleképeen nem lehet védeni, érzelemmel telve. Ott neked kegyetlenül ismerni kell a törvényeket, objektíven kell látni az állat állapotát, és higgadtan beszélni az adott tulajjal az ügyben. Különben pont az állatot nem fog tudni megvédeni, ellenben értelmetlen és haszontalan viták tuctját lehet kirobbantani.


Szóval jelenlegi hozzállássoddal maradj távol az állatvédelemtől, mert több kárt okozol, mint hasznot. Akkor pénzeld a hozzáértő szervezeteket inkább, és úgy segíts!

2011. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne vásárolj olyan termékeket amik előállításához állatokat kínoznak, szőrme, kozmetikai, vegyszerek, így közvetetten tiltakozol a dolog ellen. De szerintem be is léphetsz állatvédő szervezetbe, és aktívan segédkezhetsz nekik. Ha állatkínzást látsz azonnal jelentsd a helyi szerveknek.
2011. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy vega vagy!
2011. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

figyelj te aki elsőnek írtál!!

akkor ne írjál ide ha nem segítesz!!

2011. febr. 10. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is nagy állatbarát vagyok. Rengeteg képet és vidit találtam, hogy kínozzák az állatokat. Egyszerűen ezekkel az emberekkel kellene ugyanezt csinálni. Nem bírom ezeket én se!!! Szegény állatokat nem tudnám megütni se!!
2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rohadt állatkínzók ellen nem tudsz segíteni. Az ilyen állatokat jobb ha be adod egy menhelyre. Én is nagy állatvédő vagyok, és nem bírom, ha kínozzák az állatokat. Az állatkínzókkal kéne azt megcsinálni, amit ők az állattal.
2011. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.legyél vega(ha igazán szereted az állatokat,nem eszeed meg őket...ugye?)

2.Legyél aktivista vagy ha nem megy akkor legalább pénzzel segítsd a munkájukat :)

Am .nagyon örülök h ilyen sok jószívű ember van:)ne hagyd h eltántorítsanak mert ha összefogunk világot is válthatunk!+amióta én is állatvédő és vega vagyok(14 éves korom óta)nem voltam beteg és egyenes pályára lépett az életem.szóval csak jól járhatsz!sok szeretet HSZ

2011. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!