Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állattartással/vásárlás...

Milyen állattartással/vásárlással kapcsolatos mondatokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Németül szeretném őket kérni,de jó magyarul is.Azért ide írom,mert akiknek van háziállata tudja,hogy miket kell kérdezni egy állat vásárlásakor,és mit kell tudni az etetéséről,étrendjéről,tehát a tartással kapcsolatban.Nekem meg ezekről fogalmam sincs.(Nincsenek állataim.)
2011. febr. 11. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon állatfüggő. Nem mindegy, hogy haszonállat, háziállat, vagy díszállat.

Rá lehet kérdezni törzskönyvre, oltásokra, chipezésre, milyen szűrővizsgálatokon esett át, satöbbi.

Halaknál, hogy milyen vízben tartják, tenyéstett vagy vadon fogott, milyen táplálékot fogad el, rengeteg dologra. Ha kicsit pontosítanád mit keresel, könnyebb lenne kérdéseket mondani.

2011. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom kezd el a kutakodást elsőként idehaza, hátha ismerik/tenyésztik az általad kiválasztott állatot.

Nekem nincs semmilyen állatom itthon, sőt soha nem is volt.Körülbelül ugyanebben az állapotban voltam. Az én célom egy háztáji vagy tanyasi gazdaság elindítása,üzemeltetése. Zéró pénz, tudás vagy tapasztalat és egy nagy város egyik paneljában lakom.

Már lassan 3 éve olvasgatok az interneten, kérdezgetek itt. Nagyon sokat lehet tanulni így is. Pont erre nagyon jó ez az oldal, mert névtelenül is lehet emeletes baromságokat vagy értelmes kérdéseket feltenni. Aki tudja a választ, majd az leírja. Ha kellő időt fordítod tudásod megszerezésére, akkor az állat tartása probléma mentesebb lesz. Nem lehetetlen, csak kitartás és nagyon sok elszántság kell hozzá. Én sem tudok még mindent, de már van elég tudásom az általam kiválasztott állatok tartásához. Mindig van mit tanulni, tehát még nem végeztem én sem.

2011. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!